הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: דורון ליידנר הוזכר כמועמד לבולוניה

ב"קוריירה דלו ספורט" נטען שמגן הפועל ת"א ברשימות של סינישה מיכאילוביץ'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.06.22 - 14:11

דורון ליידנר נחשב לאחד משחקני העתיד של הכדורגל הישראלי ויכול מאוד להיות שבקרוב הוא יעשה את קפיצת המדרגה המתבקשת. ב"קוריירה דלו ספורט" האיטלקי דווח שמגן הפועל תל אביב הוא אחת האופציות לחיזוק של בולוניה לעונה הקרובה.

יש לציין כי לפי הדיווח, ליידנר הוא לא האופציה המועדפת על סינישה מיכאילוביץ', אלא חלק מרשימה של ארבעה שחקנים. המועמד המוביל בעמדת המגן השמאלי הוא אנדראה קמביאסו בו גם מעוניינת אינטר. במידה שלא יגיע בסופו של דבר, סומנו בנוסף גם ג'וזפה פצלה מאטאלנטה וג'וש דוי המשחק בהיבניאן.

בולניה סיימה את העונה החולפת במקום ה-13, מרחק של 16 נקודות מירידה לליגה השנייה. המגן השמאלי הנוכחי מיצ'ל דייקס צפוי לעזוב אחרי ארבע עונות ובדיווח של ה"קוריירה דלו ספורט" צוין שדוי מועדף על פני ליידנר בזכות העובדה שמגיע מליגה מוכחת יותר ויכול לשחק בתור בלם שמאלי מלבד מגן, מה שיכול לתת למיכאילוביץ' אופציות נוספות.

בולוניה היא כמובן לא הקבוצה היחידה שמעוניינת בליידנר. לפני כשבוע פורסם בערוץ הספורט שהפועל ת"א סירבה להצעה של מיליון יורו וחצי של קבוצה מהליגה הראשונה בפולין וגורם בכיר במועדון מסר שהוא לא יימכר בפחות משלושה מיליון. האם זה אכן יקרה? כנראה שנגלה בקרוב.