הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

היקר בתולדותיה? פיירו מתקרב לחיפה

התקדמות בשיחות מול גנגאן. לחץ להוציא את העסקה לפועל בהקדם, זאת כשהיא מוערכת בכ-3.5 מיליון יורו כולל חוזהו ועשויה לשבור את שיא המועדון. נציגיי השחקן הבהירו לקבוצתו את רצונו לעזוב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.06.22 - 09:42

מכבי חיפה החלה השבוע להתאמן באופן רשמי יחד עם שלושה שחקני החיזוק החדשים: דניאל סונדגרן, ניקיטה רוקאביצה וינון אליהו. בינתיים, מאחורי הקלעים יש ניסיון לצרף בהקדם את פרנטדזי פיירו ומגן שמאלי זר.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי יש התקדמות בשיחות מול גנגאן וחלוץ נבחרת האיטי, כך אישר גורם המעורב במו"מ. האלופה הישראלית רצינית מאוד לגבי החלוץ ותשקיע בעסקה סכומים שלא השקיעה בעבר, אם המהלך אכן ייצא לפועל העסקה (כולל החוזה) צפויה להיות היקרה בהיסטוריה של המועדון ומוערכת ב-3.5 מיליון יורו.

בצוות המקצועי לוחצים שהעסקה תצא לפועל בהקדם, על מנת שפיירו יכנס לכושר ויצא עם חבריו למחנה האימונים בהולנד, זאת כשברק בכר והצוות שלו רוצים שיעמוד לרשותם בצמד המשחקים נגד אולימפיאקוס. במקביל, על פי דיווחים בצרפת, גנגאן קרובה לרכוש את חלוצה של ולנסיאן, בפטיסט ג'ולאמה, כשנציגיו של פיירו הבהירו לגנגאן שהחלוץ מעוניין לעזוב.

בתוך כך, מחר תצא מכבי חיפה למחנה אימון קצר בן שלושה ימים שייערך בישראל. הירוקים יגבירו את קצב האימונים (פעמיים ביום) ובשלישי יערכו משחק אימון נגד מכבי נתניה בו ישחק ג'וש כהן לראשונה מאז הפציעה בכתפו. ברק בכר יהנה מסגל מלא, כאשר שחקני הנבחרת: עומר אצילי, דולב חזיזה, מוחמד אבו פאני, שון גולדברג וסאן מנחם ישובי לאימונים לאחר שנהנו מהארכת הפגרה.