הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לחץ על הנהלת חדרה לא לשחרר את זלקה

האוהדים חוששים מעזיבה של הסמל. ליעד לוי ממכבי חיפה מועמד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.06.22 - 12:43

לא שקט בהפועל חדרה בימים האחרונים. הקפטן והסמל של המועדון, מנשה זלקה, שוקל לעזוב כאשר הוא מחזיק בהתעניינות מעירוני ק"ש. מאז פרסום הידיעה באתר ערוץ הספורט, על כך שזלקה שוקל עזיבה, החל לחץ גדול מצד ההנהלה שלא לתת לו לעזוב ובמידה וזה יקרה זה עשוי לגרום למשבר אמון גדול בין הצדדים. רק השבוע התקיימה פגישה בין היועץ המקצועי, אורן גולן, המנכ"ל, אלי דגני, והמאמן, אסף נמני, לאוהדים והצדדים סיכמו על יציאה לדרך חדשה ביחסים ביניהם.

מלבד תרומתו על כר הדשא, זלקה נחשב לדמות חיובית מאוד בחדר ההלבשה וכזה שעושה את חבריו לקבוצה טובים יותר. גם סיפורו האישי והדלקת המשואה ביום העצמאות העניקו לחדר נקודות זכות רבות.

בתוך כך, לחדרה הוצע לאחרונה החלוץ רון אשכנזי, שסיים את דרכו במכבי נתניה. החלוץ בן ה-23 לא שיחק העונה, כשבעונה שעברה הוא כבש פעמיים בשלוש הופעות. מזה שנתיים הוא לא משחק באופן שוטף ולכן נתניה ויתרה עליו לאחר שנרכש מהפועל רמת השרון.

אתמול פורסם באתר ערוץ הספורט על מו"מ מול רוי רביבו ומכבי ת"א, ובמקביל נערכות שיחות עם מכבי חיפה ומגן קבוצת הנוער, ליעד לוי. האחרון אמור היה להיות בסגל נבחרת הנוער, אך במרץ עבר פציעה בשריר הארבע ראשי שגרם להיעדרות של חודשיים, כשהוא הספיק לשוב לשני מחזורי הסיום.

בכל אופן, במכבי ת"א דורשים הסכם דקות על רביבו, כשגם בחיפה מעוניינים שהשחקן שלהם יושאל בכדי לשחק. בינתיים, חדרה צירפה מגן שמאלי, קלמן שטורם, שיהיה המגן הבכיר ורביבו או לוי ישמשו כגיבוי.