הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל באר שבע הגישה הצעה רשמית על קאדי מקרבאח

הקיצוני בן ה-26 הוכתר לשחקן השנה בעונה החולפת באזרבייג'אן, אחרי שכבש במדי קבוצתו 12 שערי ליגה, חמישה נוספים באירופה ועוד שלושה בגביע. אופטימיות לגבי צירופו של זוולינסקי הפולני

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.06.22 - 07:32

הפועל באר שבע הגישה הצעה רשמית לרכישתו של קאדי לורי בורגס מלינובסקי, או בקיצור – קאדי. מדובר בקשר התקפי ברזילאי בן 26, אשר שייך לקרבאח מאזרבייג'אן ויכול לשחק בשני האגפים אך משחק בעיקר בצד ימין. בעונה החולפת הוביל את הקבוצה האזרית לדאבל נהדר וגם נבחר לשחקן העונה.

עד שנת 2019 קאדי שיחק בברזיל, בעיקר בקוריטיבה, עד שעבר לאשטוריל מהליגה הפורטוגלית. עונה לאחר מכן הוא עבר לווילאפרקוונסה, גם היא מהליגה השנייה במדינתו ובתחילת 2021/22 הוחתם בקרבאח. זו גם הייתה העונה הטובה ביותר בקריירה שלו - הוא כבש 12 שערי ליגה, עוד 5 באירופה (שער מול מארסיי) ו-3 בגביע .

במקביל, הבעלים אלונה ברקת הבינה שהעונה היא תתקשה למצוא שחקני מפתח חופשיים בשוק ההעברות ובמסגרת השיחות על רכש, הוחלט שאם יהיה צורך תשקיע הבעלים גם בדמי העברה עבור שני שחקנים בחלק הקדמי - מעבר לשכרם.

נוסף על כך, בב"ש הביעו אופטימיות לגבי צירופו של לוקאס זוולינסקי הפולני מלכיה גנדנסק. במועדון סבורים שההתבטאויות האחרונות של החלוץ, לפיהן הוא דורש לעזוב את הקבוצה הפולנית לטובת האדומים מבירת הנגב כדי להתקדם מקצועית וכלכלית, יסייעו להנהלה החדשה שתיכנס לקבל את הצעת האדומים שעומדת על כ400 אלף יורו.