הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי תל אביב תציע לנתניה: גויאגון וכסף תמורת פטריק טוומאסי

בדרך לטרייד ראשון ומסקרן העונה? הקבוצה של איביץ' רוקמת תוכנית במסגרתה תחזיר את גויאגון לבני לם ותקבל את הגנאי. ברנדלי קובאס צפוי לעזוב, דן גלזר וג'ורג'ה יובאנוביץ' שבו לאימוני הקבוצה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.06.22 - 09:37

האם אנחנו בדרך לטרייד ראשון ומסקרן העונה? לאתר ערוץ הספורט נודע שמכבי תל אביב מכינה תוכנית במסגרתה תציע למכבי נתניה את פארפה גויאגון וכסף תמורת פטריק טוומאסי. היעדר שחקני אגף זרים שמעוניינים להגיע לישראל בשלב זה גרמו לקבוצה של איביץ' לחפש חיזוק זר בליגה המקומית והגנאי שהגיע לנתניה בינואר הרשים מאוד את המועדון.

ללא בלם, עמדה בה ולדימיר איביץ' דורש להתחזק, וללא ערן זהבי שעדיין לא הודיע על חזרתו לצהובים, מכבי ת"א תצא מחר (שני) למחנה האימונים בהולנד. במועדון לא פסלו את העובדה שזהבי שנמצא בהולנד יצטרף למחנה האימונים במירלו, אבל מקווים כי החלוץ יקבל החלטה בקרוב, בעיקר כדי שיהיה ניתן להרגיע את הקהל שממשיך להציף אותו בהודעות ברשתות החברתיות.

"יותר מדי קצוות פתוחים, אבל איביץ' לוחץ לסגור דברים מהר", אמר גורם בקריית שלום. "לא רק לנו קשה להביא שחקנים, גם מכבי חיפה והפועל באר שבע מתקשים כי שחקנים לא ממהרים להגיע לישראל".

ברנדלי קובאס ואדוארדו גררו כרגע לא בתוכניות של המאמן הסרבי. קובאס, יחד עם ג'ורג'ה יובאנוביץ' ודן גלזר שהיו עם הנבחרות, חזרו לאימונים.