הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הסמל ממשיך: מנשה זלקה האריך חוזה בחדרה

הקפטן חתם לשלוש שנים נוספות, ויקבל בעתיד תפקיד בצוות המקצועי במועדון. מרמנטיני יתאמן עם חדרה בשל סירובו לעזוב לסכנין

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.06.22 - 16:45

הסמל של הפועל חדרה ממשיך. קפטן הפועל חדרה, מנשה זלקה, האריך היום (ראשון) את חוזהו במועדון בשלוש שנים נוספות, עד 2025. לאחר מכן זלקה, שיחגוג בסוף השבוע 32, יישאר במועדון ויקבל תפקיד בצוות המקצועי - כך סוכם היום בפגישה בין הקפטן לבין המנכ"ל אלי דגני והמנהל המקצועי אורן גולן.

זלקה, שנחשב לסמל הבלתי מעורער של המועדון מאז חזרתו לקדמת הבמה בליגות הבכירות, אמר לאחר החתימה: "כיף להישאר בבית ובעיקר לדעת שיש מי שיודע להעריך את מה שאני תורם ונותן למועדון, על המגרש ומחוץ למגרש. אני שמח לסיים את הקריירה בהפועל חדרה ומקווה שנמשיך לעמוד בציפיות ונשבור שיאים חדשים. אני ממש מודה לקהל שלנו שתמך בי ועודד אותי בימים האחרונים ומצפה להחזיר לו על המגרש".

הפועל חדרה תפתח את אימוניה ביום שלישי, ומלבד שחקני הרכש החדשים יגיע פרצוף חדש-ישן, גוסטבו מרמנטיני ששב מהשאלה להפועל באר שבע שהחליטה שלא לרכוש אותו. כפי שפורסם בערוץ הספורט, לאחרונה נעשו פניות מצד בני סכנין לרכוש את השחקן ובחדרה הסכימו למכור אותו, אך נתקלו בהתנגדות של הברזילאי עצמו לעבור לסכנין. מלבד סכנין, כרגע אין הצעות באופק ושכרו של מרמנטיני הוא הגבוה בשורות המועדון. בחדרה יקבלו החלטה האם להשאירו או לאפשר לו לעזוב בחינם.

בתוך כך, חדרה מעוניינת בשחקן הכנף, בר כהן, ששב למכבי תל אביב לאחר עונת השאלה בהפועל נוף הגליל. בעבר בחדרה התעניינו בשחקן הצעיר, אך הוא העדיף את הפועל נוף הגליל והפועל חיפה.