הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ללא רכש ועם יצחק אספה: אשדוד פתחה את אימוניה

המגן נבחן. רן בן שמעון: "יגיעו שחקנים טובים, מקווה שכולם יישארו"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  26.06.22 - 11:43

עונה חדשה במ.ס אשדוד. הקבוצה מעיר הנמל פתחה היום (ראשון) את אימוניה ללא רכש חדש, אך גם מבלי שמכרה שחקנים - בניגוד לקיץ הקודם.

רן בן שמעון, שבחן שחקנים רבים במשחק האימון נגד מכבי חיפה בשבוע שעבר, השאיר ארבעה יחד עם הסגל, שכלל גם מספר לא מבוטל של מושאלים שלא צפויים לפתוח את העונה בקבוצה. ב-15.7 תצא אשדוד למחנה אימונים בן 10 ימים בסלובניה. עד אז, יערכו המאמן ושחקניו ארבעה משחקי אימון נוספים, בהם ייבחן גם יצחק אספה שהצטרף לאימונים.

המאמן סיפר על הנעשה בקבוצה טרום פתיחת האימונים: "עשינו קצת מבחנים בתקופה האחרונה. חלק יצטרפו וחלק יעזבו. זה גוף דינמי שיש בו הרבה שינויים, בשבוע הקרוב רוב הדברים יתבהרו".

על הפעילות בחלון ההעברות שטרם החלה: "יהיה רכש ויהיה רכש טוב, נקודתי ולמקומות שאנחנו צריכים. אני לא חושב שצריכים לעמוד באיזשהו לוח זמנים, צריך להיות חכמים מאוד. אם היינו יכולים להביא מיידית, היינו מביאים. אנחנו יושבים על זה ועובדים קשה".

בן שמעון סימן את העמדות בהן הוא מעוניין להתחזק: "בכל עמדה. גם בהגנה, מגן שמאלי, קישור, התקפה. אנחנו צריכים עוד שחקנים טובים, יש לנו סגל טוב שעליו ההבאה תצטרך להיות מאוד מדויקת. אנחנו מאוד רוצים לפגוע עם השחקנים שנביא".

על חלוקת התפקידים במועדון אמר: "יש דברים שהם מעל הראש שלי. המועדון הזה מתקיים מאיזשהי מחזוריות. אני עוד לא בטוח לגביי כולם, אני מאמין שרוב הסגל ישאר, מקווה שכולו. עליו נוסיף את הנקודות. ההעברות זה לא עליי, אני מאוד דומיננטי ברמת האימונים, אבל בנושא ההעברות זה ג'קי בן זקן מנהל. האנשים שמובילים את הדבר הזה ידאגו לקבוצה הטובה ביותר שאפשר".