הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שומר אמונים: לירן סרדל האריך חוזה בהפועל חיפה

הקשר בן ה-27, שגדל במועדון, חתם לשנתיים ימשיך לעונה עשירית במדי הקבוצה הבוגרת. הבלם הרומני אנדריי מירון ינחת היום, הקבוצה חתמה על הסכם חסות חדש עם "לאוס מדיה ואינטראקטיב". פורסמו מחירי המנויים

  26.06.22 - 18:06

ממשיך במועדון שבו גדל. אחד השחקנים הבולטים של הפועל חיפה בעונה החולפת האריך היום (ראשון) את חוזהו במועדון. סרדל בן ה-27, שגדל במחלקת הנוער של המועדון ועלה לבוגרים בקיץ 2013, ימשיך לעונה עשירית במדי הקבוצה הבוגרת בכרמל אחרי שחתם לשנתיים נוספות בקריית חיים.

למרות הקשיים שהיו במשא ומתן, סרדל מבחינתו העדיף להישאר בכרמל ולא להעתיק את המשפחה שלו למקום אחר, גם מפאת האהבה שלו למועדון נעוריו. אחרי העונה הטובה שלו, במהלכה גם סבל מפציעה, הקשר דרש שדרוג שכר לחוזה שלו. הבוקר סרדל החליט להיענות בחיוב להצעה שקיבל מיואב כץ והוא ישתכר כ-130 אלף דולר לעונה.

לסרדל יש עד כה לא פחות מ-257 הופעות בכל המסגרות במדי הפועל חיפה. במהלכן, כבש הקשר בן ה-27 אחד עשר שערים. במהלך השנים הפך לעוגן בהרכב של האדומים-שחורים ובשנתיים האחרונות היה אחד השחקנים הבולטים בסגל של הקבוצה.

מי שינחת הערב בישראל הוא הבלם הרומני אנדריי מירון, חלק מרשימת הרכש של האדומים-שחורים בקיץ הנוכחי. הקבוצה של ניר קלינגר צירפה עד כה ארבעה זרים: אנדריי מירון, קוואמי קווי, לאנדרו סילבה וניקיטה מוצפאן. הם הצטרפו לישראלים שיחזקו את הפועל חיפה בעונה הקרובה: גידי קאניוק, עמית מאיר ושובל גוזלן.

המועדון הודיע הבוקר על המאמצת הרשמית החדשה של הקבוצה: חברת "לאוס מדיה ואינטראקטיב". הבעלים יואב כץ הודה לטל הופמן ותומר לוינסקי, המנכ"לים המשותפים של לאוס מדיה ואינטראקטיב על המון וברך על הרחבת שיתוף הפעולה. לוגו החברה יופיע על חזית החולצות והקבוצה תקרא הפועל "לאוס מדיה" חיפה. בנוסף, הפועל חיפה פרסמה את מחירי המנויים לעונת המשחקים 2022/23.