הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"נתניה מקפצה לאירופה": צפו באימון הפתיחה

כהן על הכיוון של היהלומים. האוהדים חגגו עם השחקנים ופוצצו את האימון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.22 - 17:49

תגיות: מכבי נתניה

לא הרבה אחרי שהעונה הקודמת, שהייתה מוצלחת מבחינתם, נגמרה, מכבי נתניה עורכת היום (ראשון) את אימון פתיחת העונה שלה ל-2022/23. לפני האימון, התכנסו עדן קארצב, אלמוג כהן ובני לם למסיבת עיתונאים לכבוד פתיחת העונה.

 אלמוג כהן פתח את דבריו והתייחס לדעתו על נתניה הנוכחית: "בעיני ברגע ששחקן מתקדם לאירופה, זה משהו שאני בתור מנהל מקצועי חושב שהוא מבורך. החלום שלי הוא שנתניה תוכל להוציא כל עונה כמה שחקנים לאירופה, זה יגרום למצב ששחקנים ירצו לבוא לפה. בעזרת השם אם ניתן את אותה העונה שעשינו השנה, אני מאמין שכל עונה יצאו שחקנים מנתניה לאירופה. עם הכסף הזה אפשר לשפר את הקבוצה ולקדם אותה בעוד נושאים. אני חושב שנתניה היא המקפצה הכי טובה לאירופה כיום".

"הקרדיט לסגל השנה הולך גם לבני לם", הודה כהן והתייחס להבאתם של שלושת השחקנים מגרמניה, "בסופו של דבר אנחנו מספרים על הפרויקט שאנחנו מנסים לבנות פה, בעיני ההתפתחות שלהם פה היא תהיה דבר מהנה, זה לא שהם עושים טובה לנתניה שהם באים לפה מגרמניה. תראה את טוואמסי, שהגיע לפה מגרמניה והוא פורח פה, אני מאמין שהוא שמח עכשיו".

גם לם התייחס באימון הפתיחה לחיזוק הסגל של הצהובים במהלך הפגרה: "אני רוצה להגיד תודה לאייל סגל, לאלמוג כהן, למנכ"ל היוצא והנכנס, על זה שהצליחו להשאיר כמעט את כל הסגל משנה שעברה והוסיפו לנו שחקנים מצוינים לקבוצה. מבחינתנו אנחנו רוצים לקפוץ עוד מדרגה, להמשיך להציג את הכדורגל ההתקפי שלנו, שהקהל ימשיך להגיע למגרשים".

"כשאני אומר קפיצת מדרגה אני אומר מסורת", המשיך לם, "לפני שנים מכבי נתניה הייתה באירופה, אנחנו רוצים לחזור לשם. אנחנו רוצים ללכת על כל תואר שיש, יש לנו הנהלה טובה, קבוצה טובה, שחקנים טובים, אני מאמין שנציג כדורגל טוב ומהנה".

לאחר מסיבת העיתונאים, השחקנים יצאו לאימון הפתיחה של העונה, שם האוהדים צפו לראשונה מקרוב בסגל של היהלומים לעונה הקרובה.