הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא היה שיקול כלכלי, ערן הפסיד המון כסף"

קצב, סוכנו של זהבי: "הוא לא רצה לאכזב את האוהדים, זו בחירה שבאה מהלב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.22 - 18:29

אחרי ציפייה ארוכה, אוהדי מכבי תל אביב קיבלו היום (ראשון) את הבשורה - ערן זהבי חוזר ללבוש את המדים הצהובים. ועכשיו, לאחר שהסאגה הארוכה שכללה אפשרות מעבר של הכוכב לבוטאפוגו הברזילאי הסתיימה, סוכנו של השחקן, רונן קצב, דיבר ב"מגרש פתוח" על מה שקרה סביב מיוצגו בתקופה האחרונה.

"ימים עמוסים, לא היה קל כלפי חוץ. זה היה נראה כאילו זה לקח הרבה זמן, פשוט לא דיברנו כל התקופה. זו בחירה שבאה מהלב, באה ממקום של אתגר מקצועי מאוד גדול. זה הגיע לאחר ההבטחה של ערן למיץ', שהוא יחזור למועדון. הוא לא רצה לאכזב הרבה מאוד אוהדים וזאת ההחלטה בסוף", התחיל קצב.

הסוכן המשיך וסיפר על ההתלבטות: "הייתה התלבטות אמיתית אם זה נכון למשפחה להיות מחוץ לישראל או לא. השאלה הייתה אם להמשיך לחוות אופציות בארה"ב או ברזיל והמשפחה בסוף החליטה שמעבר לאתגר המקצועי בחזרה לארץ הגיע הזמן לחזור וזה כמובן היה חלק מרכזי בהחלטה. נכון לעכשיו הוא בהולנד עם המשפחה. הוא יחבור למכבי בהולנד ב-1.7 כי רק אז מתחיל החוזה ואחרי הוא יחזור עם מכבי לארץ".

קצב דיבר על ההצעה מברזיל ועל ההחלטה: "בוטאפוגו נתנה לנו הצעה ממש טובה שהיא גבוהה פי 4 מההצעה בארץ. האתגר, החוויה והכל היה שם כל הזמן. ההכרעה שוב התנקזה לרצון לחזור לארץ או להמשיך בטיול של שש השנים האחרונות. מעבר להבטחה למיץ', הרצון להחזיר את מכבי למסלול של התארים והמון אוהדים ששלחו הודעות וביקשו שיחזור היו חלק חשוב. לא היה פה שיקול כלכלי, הוא הפסיד הרבה כסף בהחלטה שלו אבל הוא החזיר את הלב שלו, לאחר שלא היה כל כך הרבה זמן בארץ".

"ערן בן 35 חודש הבא, הוא חתם לשנתיים עד גיל 37 והרעיון זה לבוא ולתרום בשנים האלה. חווינו את העולם - סין והולנד ועכשיו יש פה באמת רצון לבוא ולעשות הישגים. היו המון הצעות בדרך מאירופה שנשארו על השולחן, הוא יותר חיפש את החוויות אבל בסוף הלב ניצח את הכל, זו לא קלישאה".

"זהבי לא ביקש את אצילי. הם התעניינו במנור סולומון, אבל הבינו שהוא לא יבוא. הם התעניינו באצילי אבל ממש לא הייתה לה בקשה ולא אולטימטום. אני חושב שערן הוא שובר שיוויון לא רק מקצועי אלא גם מנטלי. אישיות של ווינר ואת יודעת מה הוא אפילו שובר שיוויון כלכלי עם הקהל וכל מה שמסביב", סיכם קצב.