הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בא חד: צפו בערן זהבי באימון מכבי תל אביב

הכוכב הצטרף לחבריו וכבר שלח כדור לחיבור. וגם: התכנית המיוחדת שנבנתה עבורו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.06.22 - 22:00

צפו בזהבי חובר למחנה האימון של מכבי ת"א ושולח כדור לחיבור (צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א)

מכבי ת"א המריאה הבוקר (שני) למחנה האימונים במירלו, כשערן זהבי צפוי להגיע למחנה של הקבוצה עד יום חמישי ולהיפגש עם ברק יצחקי והמאמן ולדימיר איביץ'. זהבי, שנמצא בהולנד לסידורי עזיבה אחרונים כבר הצטרף לקבוצתו החדשה-ישנה, אך יחל באימונים רק בראשון ותוכן לו תוכנית אחרת משל יתר השחקנים. הכוכב כבר פגש את ברק יצחקי ואפילו קיבל חולצה עם המספר 7.

"עם ערן ואיביץ' אנחנו פיבוריטיים לאליפות", אמרו שחקנים במכבי בכנות, "כל דבר חוץ מזה ייחשב לכישלון". עם זאת, הסרבי דרש עוד חיזוק. מכבי הגישה הצעות לשלושה בלמים והיא מחפשת בנוסף גם שחקן קישור, כשאחרי משחקי האימון ייעשה חישוב מחדש לגבי שחקנים שעשויים לעזוב. בשל הגעת זהבי והעובדה כי הוא מעדיף לשחק כחלוץ, איביץ' יעבוד במחנה על מערך שלושה בלמים, כשלצידו של הכוכב מיועד לשחק ג'ורג'ה יובאנוביץ'.  

העומס בחלק הקדמי של הצהובים יביא לכאב ראש לא פשוט לאיביץ'. כרגע אדוארדו גררו וברנדלי קובאס עוד נמצאים ובנוסף גבי קניקובסקי, איילון אלמוג, דן ביטון, אוסקר גלוך, פארפה גויאגון, סטיפה פריצה ואייל גולסה מתחרים כולם על מקומות בקישור, כשמקומו של דן גלזר מובטח כקשר האחורי.

כפי שפורסם אתמול לראשונה בערוץ הספורט, אוסאמה חאליילה התבקש למצוא קבוצה וקיבל הודעה כי הוא לא יוצא למחנה בהולנד. יחד איתו בר כהן, רונן חנציס ואור רויזמן נשארו בארץ ויחפשו קבוצות. בעוד חנציס ובר כהן מכוונים לליגת העל, רויזמן יחפש קבוצה בלאומית. עידו שחר, שחש ברע, לא יצא למחנה האימון. בינתיים, במכבי תל אביב ניצלו את המומנטום מחזרתו של ערן זהבי והודיעו על פתיחת מכירת המנויים