הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבי זהבי: "אמא שלנו מאושרת, נשמה של ילד חשובה יותר מכל סכום"

אחיו של כוכב מכבי ת"א חשף את ההודעה מהוואטסאפ המשפחתי ("אנחנו חוזרים, תתכוננו"), דיבר על הכושר אחרי הניתוח ("אם עושים היום מבחני כושר הוא בטופ 3") והמחשבות על העתיד ("ערן לא חושב על פרישה. הוא רוצה להצטרף לחברים שלו במכבי ת"א ולהחזיר איתם את האליפות")

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.06.22 - 13:44

עבור אחיו של ערן זהבי, אבי זהבי, ואימם אתי, ההחלטה של ערן לחזור לישראל הייתה הבשורה המשמחות ביותר. אבי, שקרוב מאוד לאחיו, רשם פתק בשנה שעברה לפני תחילת העונה בהולנד ובו שתי בקשות. אתמול פתח אחיו של זהבי את הפתק והקריא לאחיו: "כתבתי שתיקח אליפות בהולנד ותחזור למכבי בסוף העונה. אז אליפות לא לקחת אבל תואר הבאת וגם חזרת למכבי ת"א". כעת, אבי שיתף בהתרחשויות ביממה האחרונה.

הספקת לענות לכולם לטלפונים?
"אמא שלי מאושרת כמו כולנו. מטורף מה שהלך ברשתות. יצאתי לסרט עם הילדים כדי שיהיה לי שעתיים של שקט, עד כדי כך ברמה הזו".

אתה זוכר מה קרה לליגיונרים שחזרו מאירופה לליגה שלנו. אתה לא חושש מזה?
"ערן חוזר למכבי ת"א אחרי שלקח תואר בהולנד, אחרי שכבש שערים באירופה, הוא שב לארץ בשיא שלו ולא לעונת פרישה כמו שהצהירו אחרים. הוא לא חושב על פרישה בכלל. אחרי הניתוח שעבר שחקנים היו אולי חושבים מחשבות, הוא אחרי שלושה ימים כבר רץ. אני אומר לך אם עושים היום מבחני כושר בארץ הוא בטופ 3".

מה הוא כתב לכם בוואטסאפ המשפחתי כשקיבל את ההחלטה
"'אנחנו חוזרים תתכוננו'. החשש שלנו היה שמסוכן בברזיל והילדים והאישה עברו כבר טראומה בהולנד ולא רצינו שייגרם להם עוד פעם חוויה לא נעימה".

מצד שני הוא ויתר על מיליוני יורו
"נשמה של ילד יותר חשובה מכל כסף שבעולם זה משפט שליווה אותנו מתחילת המו"מ. כל עוד שי והילדים בריאים וטוב להם כסף לא מעניין. הוא לא הוביל אותנו אף פעם".

מצד שני ערן לבד לא יוכל להביא אליפות
"המטרה היא ברורה , ערן והחברים שלו רוצים להחזיר את האליפות למכבי ת"א. היו שחקנים שחיכו לראות אם ערן כדי אולי להצטרף עכשיו. מכבי ת"א יודעת מה היא עושה, היא לא עובדת בלחץ של תקשורת והחיזוק יגיע".