הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מוחמד אבו פאני מועמד מוביל לאוניון ברלין

הגרמנים התרשמו מאוד מהקשר במשחק שלו נגדם בקונפרנס ליג, והוא נמצא ברשימת המועמדים הסופית לחיזוק. גם ורדר ברמן, ששבה לבונדסליגה, מעוניינת. באלופה לא יעמדו בדרכו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.06.22 - 14:14

קשר מכבי חיפה, מוחמד אבו פאני, מכוון לצאת הקיץ לאירופה בפעם הראשונה בקריירה. באלופה לא צפויים לעמוד בדרכו של השחקן, ויהיו מוכנים למכור אותו אותו במיליון וחצי יורו.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי אבו פאני בן ה-24 הוא בין המועמדים המובילים להצטרף הקיץ לאוניון ברלין. במועדון שסיים במקום החמישי בבונדסליגה התרשמו מאוד מהביצועים של הקשר במשחק שלו עם חיפה בין הקבוצות בשלב הבתים בקונפרנס ליג, וכן מההופעה שלו במדי נבחרת ישראל במשחק הידידות נגד גרמניה.

לגרמנים יש רשימה של מספר מועמדים לעמדה זו, והם טרם קיבלו החלטה, אך עשויים לשלם את דמי השחרור של אבו פאני, וביכולתם לעשות זאת. גם העולה החדשה לבונדסליגה, ורדר ברמן, בוחנת את צירופו של קשר מכבי חיפה, והיא הוזכרה בעבר גם כמועמדת לצרף את דניאל פרץ.

מספר קבוצות נוספות מגרמניה עוקבות אחרי הקשר, ביניהן איינטרכט פרנקפורט ובוכום, אך כעת אוניון ברלין נראית המועמדת הרצינית ביותר. במכבי חיפה מעוניינים שאבו פאני ייקח חלק בשני משחקי הסיבוב השני במוקדמות ליגת האלופות נגד אולימפיאקוס, וההערכה שאחריהם יהיו התפתחויות בגזרת השחקן.