הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אמרו לג'ראלדש שהוא לא בתכניות. יש לפריצה הצעה מהליגה הצרפתית"

"הציעו על סטיפה 1.3 מיליון יורו"; "קבוצות בכירות מישראל פנו לפריצה, מכבי ת"א סירבה לשחרר לארץ, אבל כרגע מבחינתו הוא יסיים את העונה פה"; "אמרו לג'ראלדש בדרך לא דרך שהוא לא ממשיך. יש לו הצעה מפורטוגל". סוכנם של הזרים של מכבי ת"א, אסף ואקנין, עושה סדר ב"5 באוויר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.06.22 - 15:01

תגיות: ליגת העל

אחרי חזרתו של ערן זהבי למכבי ת"א, ההשלכות מתחילות לצוץ. סוכנם של סטיפה פריצה ואנדראה ג'ראלדש, אסף ואקנין, שוחח היום (שני) עם "חמש באוויר", התייחס לשני מיוצגיו ושפך אור בכל הנוגע לעתידם.

"מכבי תל אביב תחרוק שיניים ולא תמהר לשחרר את פריצה, למרות שיש לנו הצעות מעבר לים", אמר ואקנין. "מקבוצות אחרות בישראל אני מאמין שזה לא יקרה. מכבי ת"א קובעת, הוא שחקן שלה בשנתיים הקרובות. אני חושב שהוא יישאר, כי שחקן שסיים עם 15 גולים בעונה הראשונה שלו בישראל יכול לשחזר את זה ואפילו להבקיע יותר. יש להם את ערן, יובאנוביץ' ופריצה, זה לא יישמע אובייקטיבי - אבל אני חושב שהוא ראוי להיות ב-11 כי הוא הוכיח את עצמו מול יובאנוביץ'".

עוד אמר על ההיררכיה בין שני החלוצים הזרים: "זה ששמים כסף על שחקנים ונותנים להם עדיפות זה לא בהכרח נכון. אם יש שחקן שמבקיע שערים ועושה את העבודה למה לא לתת לו? כי שילמו על יובאנוביץ' יותר? כרגע בונים עליו ורוצים להשאיר אותו בסגל. לעלות מהספסל? היה לו את זה גם בעונה האחרונה".

לגבי ההצעות שמונחות על שולחנו של פריצה, אמר סוכן השחקנים: "יש לנו הצעה קונקרטית רשמית מצרפת, מהליגה הראשונה, באזור 1.3 מיליון יורו, והוא עלה 800 אלף יורו למכבי ת"א. סטיפה מאוד אוהב את ישראל ואת הליגה, אם הוא יראה שמראים לו את הדלת כמובן שהוא ייקח את ההצעה. ואם לא זאת, יהיו לו עוד הצעות. בגלל זה אנחנו לא ממהרים, כי אפשר לקבל יותר. אני רואה אותו מסיים את העונה במכבי תל אביב".

עוד הוסיף ואקנין: "אני לא חושב שזה חוסר הערכה, אלא מכבי ת"א שמאוד תחרותית והיא תמיד רוצה להעמיק את הסגל ולעשות רוטציה איפה שאפשר. הם הבינו לאורך כל הדרך שפריצה עונה לדרישות שלהם ומביא מספרים וכן עושה את מה שצריך. היו לא מעט פניות מקבוצות בליגת העל בדרך, אבל הן נענו בשלילה. זה אפילו לא עבר את מפתן הדלת".

לגבי שאר מיוצגיו אמר: "סאבוריט יישאר במכבי תל אביב, ג'ראלדש בסימן שאלה. יש לו חוזה ואמרו לו בדרך לא דרך שהוא לא בתוכניות ושיחפש קבוצה, אז אנחנו מחפשים. הוא לא רוצה להיות כינור שני, אם תהיה הצעה טובה הוא ירצה לשחק. יש ביקוש ואנחנו במו"מ עם קבוצה מפורטוגל ומהליגה השנייה בספרד. זה תלוי בהצעה שתגיע".