הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יעזוב לבולגריה? לודוגורץ מעוניינת בירדן שועה

בית"ר ירושלים דורשת 1.4 מיליון יורו. גם קבוצה בכירה ביוון הביעה עניין בחלוץ

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.06.22 - 18:25

לאור המצב הקשה בבית"ר ירושלים, ירדן שועה נמצא שוב בפרשת דרכים: החלוץ בן ה-23, שהגיע לירושלים בקיץ 2020 ורשם שתי עונות עם 13 שערים ב-61 הופעות ליגה, ככל הנראה ייאלץ לחפש לעצמו קבוצה חדשה. עכשיו, הוא ככל הנראה מכוון לאופציה חדשה - מעבר לים.

לודוגורץ הבולגרית (במדיה שיחקו בעבר שחקנים כמו דן ביטון, מאוויס צ'יבוטה ולאחרונה גם דני גרופר) הביעה עניין בשועה, כשבמקביל בית"ר מעוניינת למכור - בין היתר, בשל המצב הכלכלי השברירי שלה. גם קבוצה בכירה מהליגה היוונית התעניינה. עם זאת, מה שעלול להוות מכשול בדרך לעסקה שכזו הוא תג המחיר - בית"ר רוצה עליו 1.4 מיליון יורו, סכום זהה לזה ששילמה בשעתו למכבי חיפה על מנת לרכוש את שועה.

כזכור, שועה שעלה לבוגרים כשהיה בן 18 במדי בני יהודה - נחשב למטאור, כשבעונת 2018/19 פתח עם לא פחות מתשעה שערים בחצי עונה במדים הכתומים, בקבוצה של יוסי אבוקסיס (יחד עם מאוויס צ'יבוטה, דולב חזיזה ויובל אשכנזי).

בינואר 2019 מכבי חיפה שילמה עליו 1.4 מיליון יורו תמורת 60% מכרטיס השחקן שלו, אבל החיבור בינו לבין הירוקים (גם תחת מרקו בלבול וגם תחת ברק בכר) לא צלח. אחרי שורה של תקריות משמעת, ובתום שנה וחצי בלבד - שועה עבר לבית"ר באוקטובר 2020.

הקדנציה שלו בעיר הבירה נמשכה שנתיים, כשבעונה הראשונה הוא המשיך לדשדש - אבל דווקא בעונה שעברה, כאשר בית"ר נאבקה בתחתית, ורשם את העונה הכי טובה שלו מאז התקופה בשכונת התקווה. עכשיו, מי שסומן כהבטחה בגיל צעיר - אולי יקבל הזדמנות לאתחל את הקריירה בתחנה חדשה.