הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל י-ם במו"מ עם תומר אלטמן

הקשר ששיחק ברודה יגיע אם גיא חדידה יעזוב. עמית גלזר חתם, שאבי האריך חוזה

הדר יעקבי
הדר יעקבי  27.06.22 - 20:21

אחרי שהצליחה לשרוד בתום העונה שעברה, הפועל ירושלים בונה את עצמה מחדש לקראת עונת 2022/23 בליגת העל: היום (שני) הודיעה הקבוצה מעיר הבירה על החתמתו של עמית גלזר, כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט.

הבלם ששיחק בעונה שעברה בבני יהודה מהליגה הלאומית יעלה ליגה, וישחק עבור המאמן זיו אריה. כזכור, מדובר בהחתמה הרביעית של האדומים הקיץ - לאחר שצירפו את אלון אזוגי, בני טרידובסקי ואופק ביטון (שהושאל עונה נוספת) מהפועל תל אביב.

במקביל, בהפועל ירושלים מעוניינים לצרף גם את תומר אלטמן. הקשר שגדל במכבי תל אביב שיחק בחצי העונה האחרונה ברודה מליגת המשנה ההולנדית, אבל שוחרר ויוכל להגיע לאדומים בחינם.

השיחות עם אלטמן מתנהלות במקביל לשיחות שמתנהלות עם גיא חדידה. מקורבים משתפים כי הפועל ירושלים היתה שמחה להשאיר את חדידה לעונה נוספת מבחינה מקצועית, אך בשל שכרו הגבוה הוא התבקש לקצץ בשכרו. במידה שחדידה יבחר שלא לקצץ בשכרו, אלטמן הוא מועמד מוביל לתפוס את מקומו.

גלזר, יליד מאי 2000, גדל במכבי תל אביב ובעונת 2019/20 רשם את הופעת הבכורה שלו בבוגרים, במדיה של בית"ר ת"א/בת ים. בעונה שעברה כאמור שיחק בבני יהודה, ולא הצליח לסייע לה לעלות בחזרה לליגה הבכירה. כעת, הוא ינסה להתבסס בהרכב של הירושלמים - ולהשיג את הפריצה, כשהוא בן 22.

מי שעוד ישחק בעונה הבאה בצד האדום של טדי הוא השוער, יהונתן שאבי, שהאריך את חוזהו בעונה נוספת. שאבי הגיע לירושלים כמחליף של אדבאיו אדליי, אבל נכנס אל בין הקורות במקומו במהלך העונה - עד שאדליי הוחזר אל השער במחזורי הסיום.

הפועל ירושלים החלה אמש באימונים לקראת העונה הקרובה. במועדון מעריכים שתמונת הסגל תושלם ברובה בשבועיים הקרובים על מנת שכולם יצאו יחד למחנה האימונים שייערך בפולין ב-18-27.7.