הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שחר: "עזרתי לבית"ר, חשוב שהיא תישאר"

נשיא מכבי חיפה למנויי היהלום. בכר: "נשמור על הקיים ונתחזק בקרוב"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.06.22 - 22:56

אחרי שנתיים של אליפות, מכבי חיפה מזהה אתגר. הקיץ האחרון הביא עימו את ההחתמות של ולדימיר איביץ' וערן זהבי במכבי תל אביב, מה שמייצר תחרות מחודשת על התואר מספר אחת של הכדורגל הישראלי. ורגע לפני שהעונה של הירוקים מתחילה, התכנסו מנויי היהלום של המועדון הערב (שני) לשיחה עם נשיא המועדון, יעקב שחר, והמאמן ברק בכר.

לשאלה האם הוא מעדיף אליפות או 10,000 מנויים, ענה שחר: "ברור שאליפות.. אם נגדיל את האצטדיון, אולי לא ישימו לב שיש קהל להפועל חיפה...", עקץ את היריבה העירונית, "מותר לנו להיות טיפה שחצנים", הוא הוסיף בטון מבודח.

כמו כן, סיפק שחר התייחסות מעניינת גם למצבה של בית"ר ירושלים: "חשוב שבליגה תהיינה קבוצות עם קהל שנותנות פייט, זה מוסיף עניין. עזרתי לבית"ר בעבר, וחשוב שיעזרו לה להישאר בליגה כי היא קבוצה עם קהל ומסורת".

לצידו של שחר, כאמור, היה ברק בכר שהבטיח: "נשמור על הקיים ונתחזק בעוד שחקנים ממש בקרוב. מכבי חיפה תהיה קבוצה חזקה מאוד העונה. האליפות השלישית היא תמיד הכי קשה".

בכר התייחס גם להגרלה שקיבלה הקבוצה במוקדמות ליגת האלופות: "גם אולימפיאקוס קיבלה הגרלה קשה, בטח מהקבוצות הלא מדורגות. שתי הקבוצות מתחילות מאותה נקודת הפתיחה, בעונה שעברה היתה לנו הכנה קצרה וקיבלנו קבוצה במצב שווה. עכשיו אנחנו במצב שנצטרך לנצל אותו. יש לנו שבעה משחקים עד המשחק אחד מהם זה אלוף האלופים, אין ספק שבעזרת הקהל המדהים שלנו הכל אפשרי".