הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

החיזוק הבא? מכבי ת"א חידשה את המו"מ על מוחמד כנעאן

ג'קי בן זקן דורש מיליון וחצי יורו ואת בר כהן ועידו שחר לסגל של בן שמעון. אוסאמה חלאילה רוצה להגיע לאשדוד, אבל שכרו מהווה בעיה. מצבת הזרים מגבילה את איביץ' ברכישת שחקנים מבחוץ

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.06.22 - 06:29

אחרי תקופה של שקט בגזרת מוחמד כנעאן, מכבי ת"א ומועדון ספורט אשדוד חידשו את השיחות לגבי מעבר אפשרי של הקשר לקריית שלום. הבעלים ג'קי בן זקן ביקש מיליון וחצי יורו עבור הקשר בתוספת לשני שחקנים: בר כהן ועידו שחר. המאמן רן בן שמעון מחזיק גם מאוסאמה חלאילה, אבל הסכומים אותם מרוויח החלוץ הצהוב לא תואמים את הסכומים שנוהג בן זקן לשלם, והרצון לשמור על סכומי שכר דומים פחות או יותר בסגל מונעים כרגע אפשרות להתקדמות בגזרה הזו.

הסיבה ככל הנראה לחידוש השיחות קשורה בעובדה שלאיביץ' נכון לעכשיו יש שבעה שחקנים זרים בסגל, וגם אם יחליף שניים או שלושה מהם, עדיין הוא רוצה חיזוק ישראלי נוסף אחרי החתמתו אמש (שני) של אבי ריקן על חוזה חדש. כנעאן הוא אחד הבכירים שנמצא על המדף וקבוצתו מוכנה להיכנס למו"מ. אגב, ריקן צפוי להגיע היום להולנד ולהצטרף למחנה, כשפארפה גויאגון יצטרף לאחר שתוסדר לו הוויזה.

כרגע חתומים במועדון אנדרה ג'ראלדש, אנריק סאבוריט, ברנדלי קובאס, אדוארדו גררו, סטיפה פריצה, ג'ורג'יה יובאנוביץ' ופארפה גואיגון. גררו וג'ראלדש לא ימשיכו, קובאס מתנדנד ופריצה בסימן שאלה, אבל אם יעזוב זה יהיה לקבוצה בחו"ל ולא לארץ.

בינתיים במחנה במירלו, זהבי שהגיע אתמול (שני) התאמן לראשונה עם המדים הצהובים. החלוץ יענוד את סרט הקפטן אם שרן ייני לא ישחק ב-2.7 במשחק נוסף מול ווסטרלו שעלתה העונה חזרה לליגה הבלגית הבכירה.

אחרי שאתמול נמכרו 10 אלף מנויים, במכבי ת"א משוכנעים שעד פתיחת העונה הם יגיעו ליותר מ-20 אלף, כשכרגע מורשים לרכוש רק מי שהיה ברשותם מנוי.