הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

באר שבע הגישה הצעה רשמית על מלך השערים בשבדיה

פרסום ראשון: הדרומיים מכינים אופציה ב' למקרה וזוולינסקי לא יגיע, והציעו 400 אלף יורו להאקן על רכישת החלוץ, אלכסנדר ירמייף, שקושר גם לחיפה. שיחות החלו עם אליאל פרץ

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.06.22 - 08:30

בהפועל ב"ש מקווים להתחזק בחלוץ הפולני לוקאס זוולינסקי, שכבר הביע רצון פומבי להגיע לישראל ורק חילופי הנהלות בלכיה גנדסק מונעים כרגע התקדמות בנושא. במקביל וכדי לא לצאת קירחים מכל הכיוונים, בצוות המקצועי של ב"ש הכינו חלופה לא פחות טובה.

מדובר במלך השערים של הליגה השבדית העונה, אלכסנדר ירמייף, שמשחק במוליכת הטבלה האקן. השחקן הוצע גם למכבי חיפה לפני כשבועיים אבל הירוקים העדיפו שחקן אחר. ב"ש הגישה הצעה לרכישת השחקן ב-400 אלף יורו, סכום דומה שהגישה לקרבאח האזרית עבור רכישתו של שחקן הכנף הברזילאי, קאדי. בהאקן דורשים סכום גבוה יותר אבל העובדה כי ב"ש הגישה הצעה רשמית מלמדת שיש אפשרות להתקדם במו"מ.

ירמייף כבש העונה 11 שערים ב-10 הופעות, כולל שלשום בתיקו 2:2 נגד המארבי במסגרת הליגה המקומית. בנוסף יש לו ארבעה בישולים. החלוץ שיחגוג באוקטובר יום הולדת 29, חזר בינואר 2021 להאקן אחרי ששנה וחצי לפני כן נמכר ממנה לדינמו דרזדן, אשר השאילה אותו למספר חודשים לטוונטה ההולנדית. בגרמניה הוא כבש ארבעה שערים ב-28 הופעות בקבוצה שסיימה אחרונה ובהולנד בתשע הופעות כבש שער אחד. עד לפני שבועיים לירמייף היתה הצעה מקבוצה אסיאתית כשאחת מהן הציע לו שכר אסטרונומי של 700 אלף יורו לעונה, אבל ההצעה נפלה.

שחקן נוסף איתו החלו בב"ש בשיחות הוא אליאל פרץ, שסיים חוזה בוולפסברגר מאוסטריה. הקשר שעבר לסוכנות שחקנים באירופה עדיין מכוון לחו"ל, אבל הבהיר בשיחות שנערכו איתו כי הוא לא יפסול אפשרות אם לא ימצא את הקבוצה המתאימה.

בינתיים, בצוות המקצועי ממתינים למיגל ויטור, רמזי ספורי ועומרי גלזר, היחידים שנותרו עוד בחופש אחרי ששהו עם הנבחרת. בשישי תקיים הקבוצה משחק אימון נגד מ.ס כפר קאסם. במשחק אימון שקיימה היום, גברה באר שבע (בסגל שהורכב בעיקר מנבחנים ושחקני נוער) 1:2 על נבחרת מעורבית של נבחנים. דור מיכה ותומר יוספי כבשו לב"ש.