הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גויאגון האריך חוזה במכבי ת"א עד 2025

הקשר ירוויח 170 אלף דולר לעונה ולא יחזיק בסעיף יציאה בחוזהו: "שמח להמשיך, הגיע הזמן שלי לשחק בקבוצה הבוגרת". ברק יצחקי בירך: "שחקן צעיר ומוכשר. יעזור לנו בשנים הקרובות"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.06.22 - 09:16

נשאר צהוב: אחרי מספר שבועות של דיווחים רבים בנושא, מכבי תל אביב הודיעה היום (שלישי) על החתמתו של פארפה גויאגון, הכישרון הצעיר ששיחק בעונה החולפת במדי מכבי נתניה. הקשר, שהגיע למחלקת הנוער של מכבי תל אביב בקיץ 2019, יישאר במועדון עד 2025.

החוזה של גויאגון אצל הצהובים יהווה שדרוג משמעותי בשכרו, לאחר שהרוויח 5,000 יורו בלבד בעונה שעברה. לא פחות מ-170 אלף דולר ירוויח הקשר, עם עלייה כל עונה. סעיף יציאה לא נקבע עבורו, אבל ישנו סעיף שמכבי תצטרך לנהל מו"מ אם תגיע הצעה מחמש הליגות הבכירות.

גויאגון, שיצטרף אל הקבוצה הבוגרת במחנה האימונים במירלו, אמר לאחר החתימה: "אני שמח מאוד להמשיך במכבי תל אביב. מכבי נתנה לי את ההזדמנות להגיע לכאן מחוף השנהב, התחלתי כשחקן נוער ועכשיו הגיע הזמן שלי לשחק בקבוצה הבוגרת. אעשה הכל כדי לעזור למכבי להשיג את המטרות שלה".

מנהל מחלקת הכדורגל, ברק יצחקי, הוסיף: “פארפה הוא שחקן צעיר ומוכשר שהגיע למועדון כתוצאה מעבודה של מחלקת הסקאוטינג וצבר ניסיון במדי קבוצת הנוער, בית”ר תל אביב בת-ים ובעונה שעברה במסגרת השאלה למכבי נתניה. היכולות של פארפה והאפשרויות שלו להמשיך ולהתפתח יעזרו לנו במהלך השנים הקרובות ואנו מאחלים לו בהצלחה”