הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הדרכים בהן שחר עשוי לסייע לבית"ר י-ם

המושאלים שיכולים לעבור, דחיית החוב על שועה או ויתור על החוב עבור זרגרי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.06.22 - 10:09

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר הצהיר אמש באירוע מיוחד: "חשוב שבליגה תהיינה קבוצות עם קהל שנותנות פייט, זה מוסיף עניין. עזרתי לבית"ר בעבר, וחשוב שיעזרו לה להישאר בליגה כי היא קבוצה עם קהל ומסורת". אכן שחר עזר בעבר לבית"ר לירושלים, הוא רכש ממנה את עידן ורד וחן עזריאל בסכום של מיליון דולר על כל אחד, השאיל לה שחקנים וסייע בשכרם.

נראה שגם הפעם שחר יתגייס עבור הקבוצה לה סייע לפני כעשור. כזכור בשנות ה-80 הוא שימש כספונסר של בית"ר ירושלים לפני שהגיע לכרמל. בית"ר ירושלים ומשה חוגג טרם השלימו את התשלום על ירדן שועה והחוב עומד על כ-800 אלף אירו, אך שחר לא מתכוון לפעול משפטית וקיימות מספר אופציות: או שיאפשר את דחיית התשלום או שימצא פתרון אחר.

לפני כחודש הציעה בית"ר ירושלים לשחר את הקשר אביאל זרגרי תמורת מחיקת החוב, אלא שבצוות המקצועי לא התלהבו לצרף את הקשר שהרבה לסבול מפציעות ומיעט לשחק. לא מן הנמנע כי שחר יחליט לתת אור ירוק למהלך, אך במקרה שכזה זרגרי יושאל בחזרה לבית"ר ירושלים. מלבדו אין לקבוצה מהבירה נכסים שמעניינים את האלופה. במידה ומוחמד אבו פאני ימכר, קיים סיכוי גבוה יותר שעסקה מסוג זה תצא לפועל.

כפי שעשה בעבר, שחר עשוי לסייע לבית"ר ירושלים בשכרם של מושאלים. סאקו טורה, אורי דהן, איתמר ישראלי, סתיו נחמני וטימוטי מוזי עשויים לעשות את הדרך לבירה במסגרת הזו. שם גדול שעשוי לעשות את המעבר הוא בן שהר, אך כרגע אין החלטה בנוגע להמשך דרכו ולרצונו של השחקן יש משקל גדול בהחלטה האם לעבור. כרגע הוא נמצא בשיקום. עבור בית"ר זה יכול להיות חיזוק שלא חלמו עליו.