הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכירות ופריסת חוב: כך בית"ר תעבור בבקרה?

שועה וזרגרי על המדף, יונגר פועל מאחורי הקלעים כדי להקטין את הסכומים הדרושים והעמותה מנסה לגייס כספים. המועדון מהבירה במצב קשה, אך בסביבת חוגג סבורים שפתרון יימצא

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.06.22 - 15:40

בית"ר ירושלים נמצאת בתקופה קריטית. המועדון מהבירה מתמודד מול בעיות כלכליות ונמצא במצב קשה כשעתידו לוט בערפל. בינתיים, בסביבתו של בעלי הקבוצה, משה חוגג, סבורים: "הקבוצה תעבור בבקרה".
 
במקביל, הבקרה עצמה לוחצת על בית"ר לספק תשובות בנוגע לחובות המועדון וכן לספק את המסמכים הדרושים על מנת להוכיח שיהיה ברשותה את הכסף. בנוסף, בבקרה דורשים תשלום של שליש מחובות המועדון (11 מיליון ש"ח). בבקרה טוענים כי בשל מקרי העבר תעשה בדיקה קפדנית בנוגע לבטוחות ולא יהססו שלא להעביר את הקבוצה בבקרה.

כעת, הדדליין של הבקרה מתקרב ובמועדון מחפשים פתרונות. הנאמן מטעם חוגג, עו"ד יצחק יונגר, פועל לפריסת החוב וכך להקטין את הסכומים הדרושים לשם העברת הקבוצה בבקרה. בבית"ר מעריכים כי ניתן לפרוס לפחות רבע מסך החובות, כשהמשמעות של זה היא שהמועדון יצטרך לכסות העונה כשמונה מיליון ש"ח. במקביל, נעשים גם נסיונות למכירת אביאל זרגרי וירדן שועה, כשבאחרון לודוגורץ הבולגרית מעוניינת. 

בתוך כך, בעמותת האוהדים מנסים לעמוד ביעד שלהם, גיוס 12 מיליון ש"ח בתוך שבועיים. בעמותה טוענים כי מאחוריהם עומדים אנשי עסקים שיכניסו את היד עמוק לכיס, אך מבדיקה שערך ערוץ הספורט, עד כה גויסו 730 אלף ש"ח, זאת כשהעמותה משתמשת ברשתות החברתיות בכדי לגייס כספים מהאוהדים.