הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חן עזרא: "החוזה שלי נגמר ונתניה לא דיברה איתי"

הקשר התראיין ל-"5 באוויר": "קיוויתי ליחס אחר, לפחות לשיחת טלפון. עדיין לא החלטתי אם אפרוש". וגם: הסיפור על הנס בקפריסין

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.06.22 - 16:40

לפני קצת פחות משלושה חודשים, חן עזרא קיבל את אחת הבשורות הקשות שיכול לקבל כדורגלן, כאשר תוצאות בדיקת MRI שעבר בברכו העידו כי קרע את הרצועה הצולבת בברכו. בגיל 33 ולאחר שסיים חוזה בנתניה, הוא התחיל להבין את משמעות האירוע ובנה על השתלבות בצוות המקצועי של מחלקת הנוער במועדון. היום (רביעי), עזרא התראיין לתוכנית "5 באוויר" ודיבר על רגעי הפציעה, הכתף הקרה ממכבי נתניה והנס שחווה בקפריסין.

"עוד לא החלטתי באופן סופי אם לפרוש", שיתף חן עזרא בהתלבטויות שלו. "אני מתייעץ עם רופאים, בודק את הרגל ואיך היא מגיבה, אבל אני מאמין שעוד כמה חודשים אקבל החלטה באופן סופי. הרגשתי את כל הרצועות נקרעות מבפנים, עוד לא החלטתי אם לפרוש".

"הרבה שואלים אותי על מכבי נתניה, אני מבחינתי סיימתי חוזה", שיתף בכנות וסיפר על הכתף הקרה שקיבל מהמועדון. "לפני שהמנכ"ל ניב גולדשטיין פוטר היו דיבורים שאני אמשיך, הציעו לי כמה תפקידים, אבל ברגע שהוא סיים את דרכו אף אחד לא דיבר איתי יותר. התבאסתי אולי בהתחלה, היום אני לא מבואס או עצבני. פשוט זאת האמת, לא דיברו איתי"

עזרא המשיך לשתף על האכזבה מהיחס שקיבל ממכבי נתניה: "קיוויתי ליחס אחר מהם, לפחות לשיחת טלפון. בהתחלה הייתי בהלם מההתנהלות. אלמוג כהן הוא חבר טוב מאוד, אבל עם כל הכבוד לו הוא לא זה שמחליט. יש בעל בית במכבי נתניה, זה לא שאלמוג יכול לעשות מה שהוא רוצה כדי לעזור. אני בטוח שהוא היה רוצה שאני אהיה"

על ההחלטה שקיבל בקיץ 2018 לעבור מבית"ר ירושלים להפועל ב"ש: "באיזשהו מקום, כשסיימתי עונה טובה בבית"ר והציעו לי חוזה מבאר שבע כשהם היו אחרי 3 אליפויות, זה היה נכון לעבור. זה לא שהייתה לי ברירה להישאר בבית"ר. אחרי זה קיבלתי חוזה בקפריסין - היה לי נס שאני לא יודע אם היה בהיסטוריה, היה לי חוזה שבת. בהתחלה הסוכן צחק עליי, ואז אמר לי שהסכימו".