הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לא השתכנע: ההצעה של מכבי תל אביב לאלי דסה

הצהובים מנסים להשיב את המגן למועדון, אבל הוא הודיע שהוא מעדיף להישאר באירופה. ערן זהבי לא ישחק גם נגד ווסטרלו, כשהמטרה היא לשלבו בהדרגה. רונן חנציס הוצע לבית"ר ירושלים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.06.22 - 07:00

"משחקי אימון ראשונים הם לא אינדיקציה". זה היה הסיכום של אנשי מכבי תל אביב להפסד אתמול (רביעי), 1:0 לאלמניה אאכן הגרמנית, במשחק ההכנה הראשון לעונה במחנה האימונים שבמירלו. מצד שני, המאמן ולדימיר איביץ' מבין שיש לו עוד הרבה עבודה, כשגם הבעלים מיץ' גולדהאר והמנכ"ל ג'ק אנגלידיס ראו מקרוב, והבינו שהסגל עוד לא מחובר.

בינתיים, במכבי ת"א ממשיכים במאמצים לצרף את אלי דסה. על אף פנייה נוספת, הודיע המגן כי הוא מעריך את ההצעה הכספית הנדיבה של המועדון, אבל רוצה להמשיך לשחק באירופה. על פי גורם בהנהלת הצהובים, הצהובים הציעו חצי מיליון יורו למגן בחוזה ארוך טווח.

מי שכן חזר הקיץ למכבי ת"א הוא כמובן ערן זהבי, שמתרגל אט אט לקדנציה השנייה בצהוב. הכוכב, שלא נטל חלק במשחק אתמול, אינו אמור לשחק גם נגד ווסטרלו במשחק האימון השני כשהמטרה היא להכניס אותו לעניינים בהדרגה.

בנושא אחר, במכבי תל אביב החליטו לבוא לקראת בית"ר ירושלים. לאחר שסוכמה עסקת העברתו של בר כהן בהשאלה לשורות הקבוצה הירושלמית, המכבים הציעו לבית"ר גם את רונן חנציס, שלא נמצא בתכניות של הצהובים לעונה הבאה ולא יצא איתם למחנה האימונים.