הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: אייאקס התעניינה בגלוך, אך עצרה את השיחות בנוגע לצירופו

בהולנד מספרים שקלאס יאן הונטלאר יצר קשר עם סוכנו של קשר מכבי תל אביב, אבל תג המחיר הרתיע את מועדון הפאר. עם זאת, ישנן 15 קבוצות נוספות המעוניינות בו. יעזוב את ישראל כבר בקיץ הזה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.06.22 - 07:27

בחודשים האחרונים הכדורגל הישראלי התוודע לתופעה שנקראת אוסקר גלוך ונראה שתודות להעפלה של נבחרת הנוער לגמר אליפות אירופה, נראה שגם ביבשת הישנה מתחילים להכיר את השם. לפי דיווח בהולנד, אייאקס התעניינה בצירופו של קשר מכבי תל אביב ואף יצרה קשר עם סוכנו, אבל נכון לעכשיו לא תמשיך בשיחות ותעקוב בינתיים מקרוב.

  • שישי, 23:00, 5SPORT: מהדורה מיוחדת של חדשות הספורט לסיכום גמר יורו עד גיל 19

לפי הדיווח בהולנד, כוכב העבר קלאס יאן הונטלאר, שהפך לחלק מהצוות המקצועי של אייאקס אחרי עזיבת מארק אוברמארס, יצר קשר עם סוכנו של גלוך. עם זאת, תג המחיר שהציבה מכבי ת"א, העומד על בין שבעה לעשרה מיליון יורו הוביל לכך שמועדון הפאר ההולנדי ישמור על התעניינות בלבד ויעקוב מקרוב אחר הקשר.

אמנם מועדון הפאר לא ממש קרוב לצרף את אוסקר גלוך, נראה שהקיץ הקרוב יהיה מעניין מאוד עבורו. באותו דיווח בתקשורת ההולנדית נכתב כי 15 קבוצות נוספות הביעו עניין בצירופו של קשר מכבי ת"א כך שיכול מאוד להיות שעזיבתו את ישראל, אחרי שמונה הופעות בלבד בליגת העל, עשויה להגיע בקרוב מאוד.

אוסקר גלוך, כאמור, רשם 11 הופעות בלבד בקבוצה הבוגרת של מכבי ת"א, שמונה מהן בליגה, והספיק להבקיע שלושה שערים שניים מהם לרשתה של מכבי חיפה. הקיץ, הוא מוביל את נבחרת הנוער לגמר היורו עד גיל 19 עם שני שערים ושני בישולים לאורך הטורניר.