הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בהפועל מאמינים שליידנר ימכר, סייף יגיע?

אם כסף יכנס לקופת המועדון בעקבות מכירת שחקנים, אקס אשדוד עשוי להגיע. אלן אוז'בולט מחכה לשחרור מסלובן בראטיסלבה והסטטוס של כוכבי נבחרת הנוער לקראת העונה החדשה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  30.06.22 - 10:21

הפועל ת"א תפתח את אימוניה לעונת 2022/2023 ביום ראשון הקרוב, ומאחורי הקלעים קובי רפואה ועומר בוקסנבוים ממשיכים לגבש את הסגל. לערוץ הספורט נודע כי עוד שם שעלה במתחם חודורוב הוא של קני סייף, שהפך להיות שחקן חופשי. עם זאת, האדומים יוכלו לשקול לצרף אותו רק במידה ושחקן נוסף יימכר, לדוגמה דורון ליידנר, מה שישחרר תקציב נוסף.

ליידנר כידוע מחזיק בהצעה מהליגה הפולנית הראשונה, שהציעה לאדומים כ-2 מיליון יורו, אך הבעלים מעוניינים בכ-3 מיליון, וכן בשלב הזה השחקן לא חושב כי מדובר ביעד אטרקטיבי במיוחד. בנוסף, השם של המגן השמאלי נקשר גם לססוואלו ובולוניה, וההערכה היא שבסופו של דבר הוא יימכר. במקרה שכזה, רפואה יצטרך לצרף גם מגן שמאלי כשהשמות של מקס גרצ'קין, יהב גורפינקל ואורן ביטון עלו. 

לגבי אלן אוז'בולט, בהפועל מחכים רק לאישור הסופי של קבוצתו סלובן בראטיסלבה על שחרורו בהשאלה עם אופציה לרכישה בכ-200 אלף אירו, ובמועדון מאמינים כי יוכלו להודיע רשמית על צירופו בקרוב מאוד. סינטיהו סלליך, כידוע, מנסה לקבל שחרור מקבוצתו הטורקית על מנת להצטרף גם הוא.

בכל הקשור לשחקנים הצעירים, בצוות המקצועי קיבלו החלטה שסתיו למקין ואל ים קנצפולסקי, שמככבים בנבחרת הנוער ועלו איתה לגמר היורו עד גיל 19, וכן עומר סניור יתאמנו קבוע בקבוצה הבוגרת, יהיו חלק מהסגל והם צפויים לקבל דקות משמעותיות יותר השנה.