הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רכש חדש: בר כהן, אבישי כהן וחגי גולדנברג חתמו בבית"ר ירושלים

בתוך הבלגן, יוסי אבוקסיס ממשיך לבנות את הסגל: שלושה שחקנים חדשים הוצגו בבית וגן. הקשר הגיע בהשאלה ממכבי ת"א, המגן מבני יהודה חוזר לקבוצת נעוריו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  30.06.22 - 11:51

בתוך הסיטואציה הכאוטית, בית"ר ירושלים מתחילה - איכשהו - בבניית הסגל מחדש. היום (חמישי) הודיעו הירושלמים על צירופם של בר כהן, אבישי כהן וחגי גולדנברג, שיחזקו את הסגל בעונה הקרובה. השלושה הגיעו הבוקר למתחם האימונים בבית וגן, והוצגו רשמית במדי הקבוצה.

חגי גולדנברג, בן 31, מגיע לאחר ששיחק בעונה החולפת בשורות הפועל נוף הגליל, שירדה לליגה הלאומית. השחקן, שמסוגל לתפקד גם כמגן ימני וגם כבלם, רשם בעבר הופעות במכבי פתח תקווה (בה גדל), מכבי נתניה, עירוני קריית שמונה, הפועל חדרה ובני סכנין. במעמד החתימה הוא אמר: "להיות בבית״ר ירושלים זה תמיד כבוד גדול, ואני מאושר להיות כאן. עכשיו הזמן להתכונן בשיא הכוח לעונה הזאת ומאחל לנו בהצלחה העונה".

בר כהן הוא, ככל הנראה, השם המעניין ביותר שהצטרף לבית"ר. כהן, בן 21, גדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב ושיחק שנתיים בבית"ר ת"א/בת ים. בעונה שעברה הוא שיחק לראשונה בליגת העל, כאשר השתתף במדיה של נוף הגליל, שירדה לליגה הלאומית. כהן ילבש את החולצה מספר 19 ואמר: "אני שמח מאוד להצטרף למועדון כמו בית״ר ירושלים. אני שמח על הזדמנות שקיבלתי מקווה להחזיר במגרש ושנגיע למטרות המשותפות שלנו. מחכה לפגוש את הקהל המדהים שלנו".

אבישי כהן, 27, הוא בוגר מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים, והגיע באמצעות סוכנו מאיר ריפמן. הוא עלה לבוגרים בשנת 2014, ושיחק בהמשך גם בבית"ר ת"א/רמלה, הפועל קטמון ירושלים ובני יהודה. כעת הוא חוזר למועדון בו גדל. כהן אמר: "תמיד כיף לחזור הביתה אל המדים הצהובים שחורים ולמשפחת בית״ר. אני שמח להיות פה ומקווה לתרום לקבוצה כמה שיותר".