הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נהוראי יפרח ימריא עם מכבי חיפה להולנד

חלוץ נבחרת הנוער ינסה להרשים את בכר, חדרה ונס ציונה עוקבות

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  30.06.22 - 14:46

כמיטב המסורת, מכבי חיפה החלה את האימונים עם השחקנים המושאלים שניסו להרשים את ברק בכר, עד כה הצליח שחקן בודד לעשות זאת, עילאי חג'ג' והוחלט שהוא יצא למחנה בהולנד.

בזמן הזה חברו הטוב, נהוראי יפרח, חלק מההיסטוריה וצפוי ליטול חלק בגמר היורו נגד אנגליה למול עשרות סקאוטים מרחבי העולם. באלופה החליטו לתת ליפרח סיכוי אמיתי לנסות להרשים את ברק בכר והוחלט שהוא יצא בשבוע הבא עם הירוקים למחנה האימון בהולנד.

לאחר מחנה האימון יתקבלו החלטות בנוגע לקיצוני שסומן בגיל צעיר ככזה שישלב בקבוצת הבוגרים של המועדון בבוא העת. הפועל חדרה וסקציה נס ציונה מעוניינות לצרפו באופן מיידי, כאשר גם בית"ר ירושלים ועירוני ק"ש יכולות להיות אופציה עבורו והן עוקבות אחריו.

בעונה החולפת הוא שיחק היטב במדי הפועל עפולה, שחר ויזינגר מאמן הקבוצה ומאור בורג ישמחו לראותו ממשיך לעונה נוספת, אך הדבר תלוי במכבי חיפה.

הרצון של יפרח הוא לשחק בעונה הקרובה בליגה הבכירה, בין אם במכבי חיפה או בקבוצה אחרת. בכרמל מעוניינים שיצבור דקת משחק אצלה או במקום אחר ומזכירים כי מוחמד אבו פאני ומחמוד ג'אבר עברו יותר מהשאלה אחת עד שהפכו לשחקני מכבי חיפה מן המניין.