הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרוב ל-5 מיליון ש"ח: ההכנסות של הפועל

אליאס, ינקוביץ', רז שלמה ועכשיו אייזן: הכסף שגלגלו האדומים מרכש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.06.22 - 17:17

הפועל תל אביב נמצאת בקיץ של חילופי משמרות. עומר בוקסנבוים, המנהל המקצועי החדש, נכנס לתפקידו - אבל בקיץ הזה, כך נדמה, כולם עוזבים. דבר אחד יכול להירשם לזכותה - והוא ההכנסות שהם הצליחו לגלגל ממכירות שחקנים. בסך הכל, האדומים קיבלו סכום של קרוב לחמישה מיליון ש"ח רק הקיץ ממכירות. הפירוט לפניכם:

מכבי נתניה מימשה את האופציה על רז שלמה, מה שהכניס להפועל 800 אלף ש"ח. מרקו ינקוביץ', הקשר ששיחק בהפועל חצי שנה בלבד, נמכר לקרבאח האזרית תמורת 125 אלף יורו (על פי השער הנוכחי, מדובר ב-456 אלף ש"ח). שי אליאס נמכר אתמול להפועל באר שבע תמורת סכום של 750 אלף יורו (2.7 מיליון ש"ח), והיום הצטרף לרשימה גם שי אייזן שנמכר למ.ס. אשדוד תמורת 750 אלף ש"ח.

סך הכל - 4.7 מיליון ש"ח, וזה עוד לפני האפשרויות למכור את דורון ליידנר (שהאדומים קיבלו הצעה עליו בסך 2 מיליון יורו), ואולי גם שחקנים נוספים בעקבות ההופעה של נבחרת הנוער - שהגיעה לגמר אליפות אירופה (ליאור גליקליך, סתיו למקין, אור ישראלוב ואל ים קנצפולסקי - כולם שחקני הפועל ת"א ששייכים לסגל של אופיר חיים).

ובל נשכח, היו גם הכנסות לא מזמן - בחודש ינואר נמכרו דני גרופר, שאמנם סיים חוזה אבל העניק דמי סולידריות מצד לודוגורץ (20 אלף יורו = 73 אלף ש"ח); וגם פארליי רוסה, שעבר לטיאנג'ין טייגר מהליגה הסינית תמורת 912,500 ש"ח (כמעט מיליון).