הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"התפשר בגלל זהבי": פרטי החוזה של ניר ביטון

הרכש החדש של מכבי ת"א ינחת בהולנד, יעבור בדיקות רפואיות ויחתום על החוזה. הוא מתוכנן לשחק כבלם תחילה, עד אשר יימצא בלם זר. בקבוצה חושיים מהעומס בקישור: "יהיה מאבק קשה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  01.07.22 - 08:30

אחרי שסיכם את תנאיו במכבי ת"א, ניר ביטון ינחת היום (שישי) בהולנד ויעבור בדיקות רפואיות מקיפות לקראת החתימה על החוזה בקבוצתו החדשה.

ביטון ירוויח בצהוב 350 אלף יורו לעונה לא כולל בונוסים. הוא מתוכנן לשחק אצל ולדימיר איביץ' כבלם בשלב הראשון, עד שיימצא בלם זר אותו מחפשים בקבוצה. "הניסיון של ביטון יוסיף לנו המון", אמרו במכבי ת"א, "העובדה שערן זהבי חתם גרמה לביטון להתגמש בדרישות הכספיות והביטוחיות שלו".

בינתיים, בקבוצה סבורים שהעומס בקישור יכול להוביל לבעיות. "לא מצב אופטימלי", אמרו במועדון. מצד אחד, איביץ' אוהב לבצע רוטציה וכרגע הצהובים בשני מפעלים, אך מצד עדיין לא מעט שחקנים עשויים שלא לקבל דקות משחק משמעותיות.

אחד מהם הוא איילון אלמוג, שעל אף שאיביץ' העניק לו קרדיט, ייתכן והוא יתקשה לקבל דקות העונה. "יהיה מאבק קשה, לא רק על ההרכב, אלא גם על הדקות כמחליף", אמר שחקן במכבי. "אם גלוך לא יעזוב - אז הוא, גויאגון וביטון משחקים על אותה משבצת, כשגם אבי ריקן יכול לשחק מקדימה".