הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פיירו נחת. "כל השחקנים שרצינו הגיעו"

בחיפה מרוצים: "ההתקפה תהיה מגוונת". קורנו יוכרז בקרוב, נחמני מבוקש

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.07.22 - 09:54

מכבי חיפה קרובה לברך על המוגמר לאחר שחלוץ נבחרת האיטי, פרנטדזי פיירו, יצטרף לירוקים באופן רשמי לאחר שיעבור בדיקות רפואיות ולאחר מכן יוצג. פיירו נחת לפני מספר דקות בישראל. באלופה הישראלית נשמו לרווחה מאז שהעסקה נסגרה, שכן המו"מ היה ארוך ובעיקר לא היה פשוט לשכנע את פיירו להגיע לישראל לאחר עונת שיא.

"פיירו ישדרג את החלק הקדמי", נשמעו מרוצים במועדון, "אין לנו שחקן במימדים כאלה וההתקפה תהפוך למגוונת יותר". החלוץ מהאיטי ישמש כחלוץ המוביל, כאשר דין דוד וניקיטה רוקאביצה ילחמו על דקות משחק. במקביל, חיפה תודיע בקרוב על החתמתו של פייר קורנו, שמתווסף למגן השבדי, דניאל סונדגרן. "כל השחקנים שרצינו שיגיעו הגיעו. זה הישג מרשים", אמרו בקבוצה בהקשר לרכישות.

בתוך כך, החלוץ הצעיר, סתיו נחמני, שאינו צפוי להיות חלק מהסגל של מכבי חיפה העונה, מבוקש בבית"ר ירושלים ובני סכנין, כאשר גם מ.ס. אשדוד לוטשת עיניים לעברו.

בינתיים, הקבוצה תקיים היום משחק הכנה שלישי ותארח את הפועל עפולה עמה היא משתפת פעולה. ג'וש כהן שלא שותף נגד אשדוד ומכבי נתניה, צפוי לקבל דקות ראשונות מאז הפציעה בכתפו.

בנושא אחר, שחקן הקבוצה, דולב חזיזה הופתע אתמול לראות את שנפתח יוזר פקטיבי בטוויטר הנושא את שמו ותמונתו. חזיזה מיהר לצאת בהכחשה.