הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עיסאווי חתם ל-3 עונות בהפועל באר שבע

מדמון יבקש להבין את מעמדו בקבוצה. אבו עביד יטוס למחנה האימון

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.07.22 - 15:10

הפועל באר שבע החתימה היום (ראשון) את מועתסם עיסאווי לשלוש השנים הקרובות. "אני נרגש מאוד לחתום במועדון גדול כמו הפועל באר שבע", סיפר, "אני מחכה בקוצר רוח לפגוש את הקהל ומתכוון לתת את כל כולי למען הצלחת הקבוצה". במקביל נתי חג'אני, מלך שערי ליגה א', חתם בקבוצה ויושאל.

בינתיים, איליי מדמון, קפטן נבחרת הנוער שעשתה היסטוריה וסיימה כסגנית אלופת אירופה, ייפגש עם סוכנו עידן בן אבו וראשי הפועל ב"ש כדי להבין את מעמדו לקראת העונה הקרובה. הגעתו של שי אליאס, כמו גם העומס שיש בקישור של אליניב ברדה, יובילו לשיחה שבסיומה יבין הקשר את מעמדו ותתקבל ההחלטה אם יבקש לצאת להשאלה כדי להמשיך ולצבור דקות משחק משמעותיות ולהתקדם, או להישאר בב"ש.

מדמון, שזכה למעקב במהלך האליפות מצד אוסטריה וראפיד וינה, לא יטוס למחנה האימון בפולין של הקבוצה אליו ייצאו הערב ויזכה למנוחה. המאמן אליניב ברדה בחר להוציא סגל של 27 שחקנים ועל אף שהרשימו באימונים, בצוות המקצועי בחרו שלא לקחת איתם את עילאי טרוסט ונתי חגאני. הראשון שמחזיק בחוזה לעונה נוספת בב"ש יתבקש לחתום על חוזה ארוך טווח ואם יסכים צפוי לסגור בנס ציונה. השני כבש צמד במשחק האימון האחרון אבל כאמור לא בתוכניות. איאד אבו עביד שפצוע לעוד תקופה קצרה ייצא למחנה.

מיגל ויטור יצטרף לקבוצה בפולין. מועאתסם עיסוואי שהגיע מנשר ויחתום יעלה על הטיסה, כמו גם דניאל צדיק ועידו כהן מהנוער. נתי אסקיאס אמור לעבור להפועל רמה"ש אחרי החזרה מהמחנה.

ברדה כמו גם המנכ"ל גיא פרימור, מקווים לקדם החתמת שני זרים בעמדות החלוץ והכנף כדי להשלים את הסגל. "המטרה היא שהם יגיעו כבר למחנה בפולין", אמרו בקבוצה, שם גם מצפים ששני הזרים שחתומים לעונה הקרובה ולא בתוכניות, אלטון אקולטסה ודוידה פטרוצ'י, ימצאו קבוצות או יסכימו להגיע להסדר.