הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: סטפן מרינוביץ' חתם בהפועל ת"א

שוער נוף הגליל בעונה שעברה הצטרף. ליידנר לא יגיע לאימון הפתיחה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  03.07.22 - 16:25

הפועל תל אביב תפתח הערב (ראשון) באופן רשמי את אימוניה לעונת 2022/23, כשעדיין מחכים להחתמות של אלן אוז'בולט וסינטיהו סלליך. לגבי אוז'בולט, כל הפרטים כבר סוכמו, כשממתינים לשחרור הרשמי (טפסים) מקבוצתו סלובן ברטיסלבה מסלובקיה שתעביר את השחקן לאדומים בהשאלה עם אופציה לרכישה. גורמים המעורבים בעסקה טוענים כי לא אמורות להיות בעיות של הרגע האחרון והם מעריכים שהעסקה תושלם.

בנוגע לסלליך, המקרה קצת יותר מסובך, כי קבוצתו גנצ'לרבירליג'י טרם הודיעה לו אם היא מוכנה לשחרר אותו, והוא עדיין ממתין לתשובות.

בנוסף, סטפן מרינוביץ' חתם רשמית היום במועדון. שוער נבחרת ניו זילנד בן ה-30, ששיחק בעברו בגרמניה וב-MLS ובעונה החולפת עמד בין הקורות של הפועל נוף הגליל, חתם היום לעונה אחת במדי האדומים. השוער רשם 28 הופעות בליגת העל בעונה החולפת, ושיחק 30 משחקים במדי הנבחרת.

מי שיבלוט בהיעדרו מהאימון הוא דורון ליידנר, שעתידו במועדון בסימן שאלה נוכח ההתעניינות בו ע"י קבוצות מעבר לים. ליידנר נמצא עם סוכנו עידן בן אבו בוינה, והוא יחבור לאימונים בחודורוב בשבוע הבא. אגב, לפי בן אבו אין קשר בין ההגעה של המגן לוינה לבין קבוצה כזו או אחרת והוא קיבל עוד שבוע מנוחה בשל משחקי הנבחרת.

"זה נכון שהייתה התעניינות מקבוצת אוסטריה וינה, כמו שהיו עוד קבוצות מאוסטריה שהתעניינו ועוד הרבה קבוצות מחוץ לאוסטריה" אמר בן אבו לערוץ הספורט. "הנוכחות של דורון איתי בוינה לא קשורה לאוסטריה וינה, אלא לפגישה עם מספר בעלים של סוכנות שחקנים אנגלית, שלמעשה אחראית על השיווק שלו מעבר לים. ניצלנו את ההזדמנות וגם צפינו ותמכנו בנבחרת הנוער בגמר".

"אם להתייחס להתעניינות של אוסטריה וינה, אז אני לא רואה את זה קורה", הוסיף בן אבו, "כי הם לא יכולים לעמוד בדמי העברה שהפועל דורשים והסיבה השנייה היא שגם אנחנו בוחנים הצעות מליגות יותר אטרקטיביות". כידוע, שמו של ליידנר נקשר גם לססואולו ובולוניה מאיטליה, כשבמועדון הציבו לו תג מחיר של כשלושה מיליון אירו ומעריכים שאכן הוא יימכר בקיץ.