הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אמרתי לזהבי לבוא לשחק בק"ש ואז לאמן פה"

שרצקי במסיבת העיתונאים. קורצקי: "מקווה להישאר כמה שנים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  03.07.22 - 16:00

עירוני קריית שמונה פותחת את ההכנות לעונת 2022/23 ומאמנה החדש של הקבוצה, מנחם קורצקי, ביחד עם בעלי הקבוצה, איזי שרצקי, דיברו במסיבת העיתונאים על הכנות הקבוצה, שנמצאת במחנה אימונים בנתניה עד יום חמישי.

"מתחילים עונה חדשה, עם מאמן חדש. אנחנו נביא עוד שני זרים - קשר אחורי וקשר 50-50. אנחנו באמצע המשא ומתן, אני מאמין שעד סוף השבוע הם יגיעו, ואז הסגל יושלם", סיפר איזי שרצקי, "התאמנו יומיים עד כה, מנחם מאוד מרוצה מהשחקנים ויש כאן אווירה מצוינת. כולם חברים אחד של השני.

"התקציב הוא 27 מיליון שקל, עם מס הכנסה הוא 22", המשיך, "זה הרבה יותר ראוי מהשנה שעברה. אני מאוד מאמין בשחקנים שהבאנו, עבדנו מאוד קשה. מנחם הביא שחקנים, ובחרתי את מי שאני רוצה - אלו שחקנים טובים. מנחם עבד כמו משוגע. התקציב שלנו עלה מאוד, המטרה היא אירופה. שלוש שנים אני עוקב אחרי קורצקי, פניתי אליו כבר לפני שלוש שנים".

שרצקי גם דיבר על ערן זהבי, ואמר את הדברים הבאים: "ראיתי את זהבי בטקס ואמרתי לו: 'ערן, לפני שאתה הולך לברזיל, תחשוב פעמיים. לפני שאתה הולך. יש לי שם עסקים'. אמרתי לו 'בוא תשחק אצלי ואחרי זה תאמן', אגב זה גם החוזה שלו במכבי ת"א. רק שלי יש מיליון וחצי לירות לתת לו, לא יורו".

"אני מודה לקריית שמונה שהלכה לקראתי", אמר קורצקי, "אני אעשה הכל כדי להחזיר להם. אני יוצא מאזור הנוחות שלי אבל אני מוכן לאתגר ולנסות להוביל את קריית שמונה לקפיצת מדרגה. לפני שחתמתי ישבתי עם איזי, דיברנו על אותו הגל. מאמינים באותם דברים ויש חיבור טוב. הוא מאוד עוזר בבניית הסגל. הרצון שלי הוא להישאר כאן כמה שנים ולהצליח. להחזיר את הקהל לקריית שמונה, זה דבר שהיה בעבר, וזו אחת המטרות הראשוניות. אני בטוח שעם הקהל נוכל לעשות תוצאות טובות".

גם קפטן הקבוצה, סמואל בראון, דיבר במסיבת העיתונאים: "התחושות הן טובות, יש כאן צוות חדש וזה תמיד מרגש להתחיל עונה חדשה. זה סגל מצוין, האימונים נראים טוב ואנחנו מחכים לתחילת העונה כדי לעשות קפיצת מדרגה, המועדון ראוי להיות בצמרת של הכדורגל הישראלי".

בהמשך החודש, הקבוצה תצא למחנה אימון במירלו, שם תערוך שני משחקי אימון נגד גו אהד איגלס ואטרומיטוס. עוזריו של קורצקי הם רביד גזל ואדריאן רוצ'ט שחקני העבר, כשדוד בובליל מאמן הכושר שב לקדנציה שנייה במועדון. הרכש עד כה כולל את סנין סבאי, ג'וזף מבונג ונועם כהן, ואופיר בנבנישתי ששיחק בהפועל אום אל פאחם נבחן בקבוצה. במקביל, השחקנים הבולטים שעזבו הם יוליוס סוקה, גיא מזרחי, נדב נידם, מורגן פרייר ועלאא ג'אפר.