הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חיפה הציעה 400 א', גנגאן דרשה 4 מיליון"

הסוכן שתיווך בעסקת פיירו וסונדגרן חשף את מאחורי הקלעים של העסקאות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.07.22 - 16:00

קבוצות ליגת העל מתחזקות לקראת פתיחת עונת 2022/23, ואלופת המדינה, מכבי חיפה, כבר הספיקה להנחית מספר שחקנים. שניים מהשחקנים המסקרנים ביותר שנחתו במועדון הירוק הם פרנטזי פיירו ודניאל סונדגרן, שבהגעתם לקח חלק סוכן השחקנים בועז גורן. בראיון ל"חמש באוויר" סיפר הסוכן על השניים.

על פיירו סיפר: "בהתחלה מכבי חיפה הציעה לגנגאן 400 אלף יורו והם החזירו הודעה שהם רוצים 4 מיליון. זה היה נראה כאילו זה לא הולך לקרות אבל בסוף זה קרה. למכבי חיפה יש מה להראות היום, כמו שלשחקן יש מה להציע ככה גם למועדון יש מה להציע. הם יכולים לשווק את הקטע של ליגת האלופות, שיחקו הרבה עם הכדור וזה מדבר אל החלוצים. הם רצו לסגור את הסגל כמה שיותר מהר, ובגלל זה הופעל לחץ על פיירו".

"השחקן ספציפית יכול היה להשיג תנאים דומים בהרבה מאוד קבוצות", הודה גורן, "הוא לא סימן שאלה, אלא סימן קריאה, הסלנות תשתלם למכבי חיפה. הקבוצה עשתה מו"מ מאורגן וטוב ובסוף קיבלה את מה שהיא חיפשה. אלפונס עזר כאשר אמר לו דברים טובים על הקבוצה ועל העיר".

"מבחינת כדורגל מדובר במגן הכי טוב בליגה היוונית, שהיא יותר טובה מהליגה הישראלית. אתה יכולים לשאול, הוא נחשב להכי טוב בפער, זה גם הביא לו זימון לנבחרת בשבדיה. אמור להיות בול פגיעה בשביל מכבי חיפה".

על האזרוח של סונדגרן סיפר: "גילינו את זה במקרה. סיימנו שיחת זום עם אלברמן, הסוכן הישיר והשחקן. מיד אחרי אני מקבל ממנו הודעה, 'אגב האמא של הילדים שלי יהודיה', כלומר גם הילדה שלו יהודיה. קודם כל יצטרכו להתחתן כנראה ולהוכיח את היהדות שלה, שזה לא יהיה קשה. במכבי חיפה כבר עשו את זה בעבר והם עובדים על זה".

על נציגו, יובל אשכנזי: "לא שמעתי על זה שלא רוצים אותו בנתניה. היו שנתיים לא פשוטות במכבי חיפה, תמיד כששיחק עשה משהו. יש לו איכויות ובעונה הראשונה הוא הביא מספרים נהדרים בחיפה. הוא שחקן מצויין לליגת על שכל קבוצה הייתה רוצה אותו. לא פנו אליי וביקשו שילך, זה לא בכיוון הזה בכלל".