הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לאוסקר אסור להישאר. גולדהאר חייב לשחרר"

אביו של הכוכב במסר ברור. במכבי ת"א ידרשו ממנו להוריד פרופיל בתקשורת ומחכים להצעה רשמית של 7 מיליון יורו להתחלת המו"מ על הקשר המוכשר, שהתבשר כי נדחה שירותו הצבאי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.07.22 - 07:10

לאחר שנעל יורו חלומי, גופי הצבא הרלוונטים הודיעו הבוקר (שני) לאוסקר גלוך ומשפחתו כי החליטו לקבל את בקשתו לדחיית השירות הצבאי. בצבא הודיעו כי התאריך נקבע לדצמבר, דבר שיאפשר לשחקן וסוכנו שחר גרינברג להתנהל בצורה מחושבת באשר להצעות שיגיעו.

גלוך עצמו אמר אתמול, במהלך הטקס שנערך לנבחרת הנוער עם נחיתתה בישראל, שהוא לא בטוח שיישאר במכבי תל אביב. דבריו הגיעו גם להולנד, בה הצהובים נמצאים במחנה אימונים. במועדון מצפים מגלוך להפסיק להתראיין בנושא ומחכים להצעה רשמית בגובה של 7 מיליון יורו, לפחות, כדי להתחיל ולנהל מו"מ.

מקסים גלוך, אביו של הכוכב ומי שבעל מניות גדולות בתהליך אותו עבר הילד המוכשר, העביר מסר ברור:"לאוסקר אסור להישאר בישראל. מיץ' גולדהאר חייב לתת לו ללכת". אגב, כעת גלוך ימתין למכבי בארץ עד חזרת הקבוצה ממחנה האימון וישוב לאימונים.

בינתיים גם רוי רביבו מחכה להחלטה בקשר לגביו. המגן השמאלי הנהדר מעוניין בדקות משחק, אך לא פוסל אפשרות שיישאר ויילחם על מקומו במכבי ת"א. "אצל איביץ' השם לא קובע", אמר המגן. "אני מקווה להרשים אותו אם תהיה לי הזדמנות, מה שצריך להיות יהיה".