הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מרשים: בפרמייר ליג התעניינו בוייזינגר

מאמן השוערים והנייחים של מכבי חיפה עבר התרשמות וראיון עם נוטינגהאם

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.07.22 - 09:43

בפרמייר ליג התרשמו. חובבי הכדורגל בישראל מתלהבים לשמוע על מעבר של שחקנים ישראלים לליגות בכירות באירופה, דבר לא נפוץ במיוחד בשנים האחרונות. הפעם, כמעט קיבלנו ליגיונר חדש מכיוון לא צפוי - כאשר מאמן השוערים והנייחים של מכבי חיפה, גיא וייזינגר, היה קרוב למעבר לליגה הטובה בעולם.

בפרמייר ליג שמו דגש בשנים האחרונות על כל מה שקשור למצבים נייחים. לליברפול למשל, יש את תומס גרונמארק, מומחה להוצאות חוץ, וכעת בשאר הליגה מייעדים תקציבים לתפקיד הנייחים מכיוון שמבינים את החשיבות שלהם בקבוצת כדורגל.

וייזינגר, שנחשב לאיש סודו ומקורבו של ברק בכר, עבר התרשמות וראיון ראשוני בקבוצת נוטינגהאם פורסט, שעלתה לליגה הראשונה באנגליה. אגב, הבעלים של נוטינגהאם פורסט הוא גם הבעלים של אולימפיאקוס שתפגוש את מכבי חיפה בחודש הקרוב.

וייזינגר, לו יש חוזה גם לעונה הבאה בירוקים, ישאר העונה בכרמל בסופו של דבר. הוא אמור לקבל במהלך השנה את האזרחות האוסטרית שלו, מה שיקל עליו בעתיד במעבר לליגות בכירות באירופה.

את הקשר בין וייזינגר לפרמייר ליג יצר היועץ האסטרטגי רפאל קבסה, יחד עם סוכנות הטאלנטים הגדולה בעולם  CAABase מלונדון והנציג שלה בישראל עידן בן אבו.