הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ערן זהבי צפוי להיות כשיר למשחק מול זירה

כוכב מכבי ת"א מגביר קצב באימונים לקראת המשחק הראשון במוקדמות הקונפרנס ב-21.7. איביץ' נתן אור ירוק להשאיל את גררו ונידם, הפועל י-ם בעקבותיהם. הסרבי יקבל החלטה על קובאס

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.07.22 - 06:16

במכבי ת"א נותנים לערן זהבי את כל הזמן שיש כדי להחלים מהניתוח שעבר ולעבור שיקום לפי תוכנית שנבנתה. הכוכב שעבר ניתוח בסחוס אצל רופא מכבי ת"א בכדורסל, גיא מורג, לא אמור לקחת חלק גם במשחק היום (שלישי) מול לוקומוטיב זאגרב, אבל כבר מגביר את הקצב במחנה האימונים במירלו.

על פי ההערכות, זהבי יהיה כשיר למשחק הראשון באירופה נגד זירה האזרית. דן גלזר ייעדר גם כן ממשחק האימון נגד הקרואטים, בעוד אופיר דוידזאדה בספק.

בינתיים, המאמן ולאדן איביץ' נתן אור ירוק להשאיל את אדוארדו גררו ונדב נידם. האחרון כבר סיכם את תנאיו בקבוצה של זיו אריה ומחכה רק לשחרור הרשמי, בעוד לגבי הפנמי שי אהרון פנה לברק יצחקי וביקש לשאול אותו  גם לעונה הקרובה, כשההחלטה תהיה בימים הקרובים.

איביץ' צריך לקבל החלטה לגבי ברנדלי קובאס. השחקן מחזיק בחוזה של כחצי מיליון יורו בעונה, אבל אם יוחלט לוותר עליו ינסו במועדון למצוא לו קבוצה. במקביל, במועדון אישרו כי הקבוצה מנהלת מו"מ עם מספר בלמים.