הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נחמני, פיינגולד ועוואד לא ימריאו להולנד

מכבי חיפה מגבשת סגל למחנה האימונים. הערב: משחק הכנה נגד ריינה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.07.22 - 12:16

מכבי חיפה תערוך היום (שלישי) משחק הכנה אחרון לפני היציאה מחר למחנה האימונים בהולנד, כשתפגוש את בני ריינה העולה החדשה. ברק בכר יחסר את פרנטדזי פיירו ופייר קורנו, שיצטרפו לקבוצה ישירות בהולנד, וכן את הפצועים בן שהר, רועי משפתי ורז מאיר.

במכבי חיפה מודים: "הרבה שנים לא הייתה כזו מלחמה על חולצת ההרכב, על כל עמדה יש לפחות שני שחקנים. ברק בכר יודע להחזיק סגל רחב ומי שיהיה טוב ישחק". בחלק הקדמי יהיה מאבק בין עומר אצילי, פרנטדזי פיירו, דולב חזיזה, דין דוד, ניקיטה רוקאביצה ומאוויס צ'יבוטה.

בכר יוציא חמישה בלמים להולנד: בוגדן פלאניץ', שון גולדברג, עופרי ארד, רמי גרשון ואורי דהן, כאשר האחרון עשוי לצאת להשאלה. מאמן הכושר דרור שמשון יאריך את חוזהו כפי שעשו לפניו עוזר המאמן גיא צרפתי ומאמן השוערים גיא וייזינגר.

מי שלא ימריאו למחנה האימונים של הקבוצה הם סתיו נחמני, עילאי פיינגולד, יהאב אבו אלשיך, איתמר ישראלי, סאקו טורה, מוחמד עוואד וטימוטי מוזי לא יצאו עם מכבי חיפה למחנה האימון מחר בהולנד. נחמני ומוזי מבוקשים בבית"ר ירושלים, כאשר גם קבוצות נוספות מעוניינים בשניים בהשאלה.

בתוך כך, האלופה הודיעה על הארכת חוזהו של הבלם, רוני לאופר שחתם לארבע עונות באמצעות סוכנו שלומי בן עזרא. לאופר החל את האימונים עם הפועל עפולה, אך יתכן ויושאל להפועל חדרה, בני ריינה או סקציה נס ציונה שמתעניינות בו.

בנושא אחר, המועדון הודיע על כך ש-99% מהמנויים שלהם לעונת 2021/22 חידשו חוזה גם לעונת המשחקים הקרובה. מדובר בשיא מועדון בחידוש המנויים. בנוסף, מכבי חיפה הודיעה על כך שמאמן הכושר דרור שמשון חתם על חוזה לעונה נוספת במועדון. בכך, הושלמה הכוורת המקצועית של ברק בכר.