הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חיזוק לחוד? מוחמד עוואד מועמד לבני סכנין

החלוץ ששייך למכבי חיפה לא בתוכניות של האלופה. גם נחמני הוזכר כאפשרות, וליד דרוויש חתם לעונה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.07.22 - 20:19

רכש נוסף לבני סכנין. הקבוצה הודיעה הערב (שלישי), על החתמתו של וליד דרוויש, ששיחק בהפועל כפר סבא בעונה החולפת. דרוויש הוא שחקן כנף ימין, בן 26. הוא חתם בבני סכנין לעונה עם אופציה ל-3 שנים, אחרי שסיים את ההתקשרות עם הפועל כפ"ס והגיע עמה להסדר פיצוי בו ישלם 35 אלף ש"ח עבור שחרורו. על מועמדתו פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

בתוך כך, הקבוצה ממשיכה בבניית הסגל שלה לעונה הקרובה. במועדון מעוניינים לחזק את החלק הקדמי בחלוץ, כאשר כרגע מלבד גיא מלמד אין מי שיאייש את העמדה הזו. לאחרונה עלה שוב שמו של מוחמד עוואד כמועמד להגיע למועדון.

כזכור, החלוץ ששייך למכבי חיפה היה על סף חתימה בקבוצה בקיץ שעבר, אך לבסוף הנושא ירד מן הפרק. עוואד עבר ניתוח בגרמניה ונמצא בשלבים האחרונים של השיקום. הוא לא נמצא בתכניות של האלופה והכוונה היא להשאילו.

במקביל, גם שמו של סתיו נחמני עלה כמועמד, אך הוא מחזיק באופציות רבות וכרגע נראה שסיכויו להצטרף לסכנין אינם גבוהים. שחקן נוסף עימו נמצאים במועדון בקשר רציף הוא אנטוני וארן. כזכור, החלוץ לא שיחק העונה במדי בני סכנין בליגה, זאת לאחר שנפצע בגביע הטוטו. המועדון מימן את השיקום של וארן והרצון הוא לראות אותו חוזר.