הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נשאר אדום: סיסה חתם על חוזה חדש בחדרה

שכרו של הבלם ישודרג. תומר מכלוף הושאל ממכבי ת"א, מוזי על הכוונת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.07.22 - 15:32

מגבירה הילוך. הפועל חדרה השלימה היום (שלישי) את אחד המהלכים המשמעותיים ביותר שלה בקיץ הנוכחי, כשהחתימה את הבלם ג'ונתן סיסה על חוזה חדש. במקביל, צירפה בהשאלה את המגן השמאלי תומר מכלוף ממכבי תל אביב.

סיסה בן ה-25, שנחת ברביעי האחרון בישראל ומאז החרים את אימוני הקבוצה, החל את דרכו בהפועל חדרה ב-2019. כעת, הוא האריך את חוזהו במועדון בעונה נוספת. שכרו של הבלם מחוף השנהב שודרג ב-5%.

סיסה אמר לאחר החתימה: "חדרה היא הבית שלי. אני אוהב את הקבוצה, את האנשים ואת האוהדים ורוצה להודות להם על ההודעות הרבות ששלחו לי בתקופה האחרונה. אני שמח להיות פה ומקווה שנמשיך להפתיע גם בעונה הבאה".

היועץ המקצועי של הפועל חדרה, אורן גולן: "השארתו של ג'ונתן סיסה זה אחד ההצלחות הגדולות שלי ושל ההנהלה מאז שאנחנו במועדון. לא ישנו שלושה ימים, הוא היו עצבים ובסוף התחבקנו. הוא נכס להפועל חדרה. סיסה ויתר על הצעה מקיסוורדה ההונגרית. הפועל חיפה הציעה לנו 100 אלף אירו ולשחקן 150 אלף אירו לעונה, הוא רצה להיות בחדרה".

גולן התייחס לעתידו של גוסטבו מרמינטיני: "הוא מתרחק מהפועל חדרה. יש לנו חמישה זרים והזר מהנוער ישמש כזר השישי. הוא לא רצה לעבור לבני סכנין. יש לו הצעה מברזיל ולהערכתי הוא לא ישוב לישראל".

המאמן אסף נימני הוסיף: "סיסה היה עוגן וימשיך להיות עוגן של הפועל חדרה. אני מאושר שהוא הגיע להבנות וחזר אלינו. ההחתמה שלו חשובה מאוד למועדון ואני מקווה שבימים הקרובים נשלים את בניית הסגל כולו לקראת היציאה למחנה האימונים".

במקביל, הודיע המועדון על השאלתו של המגן השמאלי תומר מכלוף. השחקן בן ה-22 מגיע ממכבי תל אביב, זאת אחרי ששיחק בנבחרות הנערים והנוער והושאל בשנתיים האחרונות לבית"ר תל אביב בת-ים.

מכלוף אמר לאחר החתימה: "אני מאוד שמח לחתום בחדרה ונרגש לפתוח עונה ראשונה בליגת העל. אני מאמין בעצמי ובקבוצה ומקווה שנעשה עונה טובה".

כמו כן, בחדרה ממשיכים לעמול על חיזוק וכבר סימנו מועמד מעניין לקראת העונה הבאה. מדובר בטימותי מוטי השייך למכבי חיפה. הקיצוני, שהושאל להפועל נוף הגליל בעונה שעברה, מחרים בשלב זה את האימונים של האלופה.