הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בשל דקות משחק: פוצץ המו"מ על חלאילה

פרסום ראשון: חלוץ מכבי תל אביב כבר סגר במ.ס. אשדוד, אבל הקבוצה מעיר הנמל פיצצה את המו"מ לאחר שהצהובים התנו את החתימה בהבטחת השתתפות ב-50 אחוז מהמשחקים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.07.22 - 06:43

תגיות: ליגת העל

החלוץ אוסאמה חלאילה כבר היה על סף מעבר למ.ס. אשדוד, ולמעשה סיכם בקבוצה מעיר הנמל, אבל רגע לפני החתימה על החוזה, שלחה מכבי ת"א הסכם השאלה בו היא דורשת כי החלוץ ישחק ב-50 אחוז מהמשחקים כתנאי להשלמת העסקה.

המאמן רן בן שמעון שרצה את השחקן, לא מוכן באופן גורף להתחייב לדקות משחק של שחקן מסוים ולא משנה מה הרזומה שלו, או מאין הגיע, ובשל כך העסקה פוצצה. אביו של השחקן אמר לערוץ הספורט: "אי אפשר גם לרצות אותו וגם לדרוש מקבוצות אחרות תנאים כדי שיעבור אליהם". במשפחה ממתינים לחזרתו של הסוכן דודו דהאן שמייצג את החלוץ כדי לבדוק אופציות אחרות, כמו בני ריינה שהביעו בו עניין.

במועדון יחזרו מחר לארץ אחרי מחנה האימונים במירלו. ערן זהבי וניר ביטון ימשיכו בתוכנית מיוחדת שהוכנה להם כשגם מתן חוזז יקבל תוכנית דומה. ולאדימיר איביץ' נוהג שאלו שלא שיחקו במחנה האימונים גם לא ישחקו במשחקים הרשמיים, ולכן ייתכן כי השלושה ודן גלזר שהצטווה לנוח עוד מספר ימים לא ישחקו בשבוע הבא נגד מכבי נתניה בקרב האירופאיות בגביע הטוטו.

כפי שפורסם בערוץ הספורט, בימים הקרובים יודיע איביץ' רשמית לנדב נידם כי הוא מקבל את בקשתו לצאת בהשאלה להפועל ירושלים שם כבר סיכם. אדוארדו גררו שוקל עוד אופציות מלבד חזרה להפועל ירושלים גם כן בהשאלה.