הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

איביץ': "צריכים להשתפר בכל חלק של המשחק"

מאמן מכבי ת"א סיכם את מחנה האימונים: "טוב יותר כשאתה מכיר את המועדון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.07.22 - 22:57
(האתר הרשמי של מכבי תל אביב)
(האתר הרשמי של מכבי תל אביב)

מכבי תל אביב סיימה הערב את מחנה האימונים שלה בהולנד לקראת עונת 2022/23 עם ניצחון 0:3 על לוקומוטיבה זאגרב, שסיימה את העונה הקודמת במקום השמיני בליגה הקרואטית. לאחר שהצליחו לנצח אחד מתוך שלושה משחקים יחזרו הצהובים לארץ ויחלו בהכנות למשחק הרשמי הראשון מול מכבי נתניה בגביע הטוטו. ולדימיר איביץ' סיכם את המחנה.

"בכל פעם כשאתה מתחיל את טרום העונה אתה מנסה קודם להבין את איכות השחקנים, מה השיטה הטובה ביותר לקבוצה ולעבוד עליה", סיפר איביץ', "כמובן שצריך לעבוד גם על הפיזיות, לפעמים אחרי הרבה אימונים ועבודה הרגליים של השחקנים "כבדות", אנחנו מנסים לעשות את הטוב ביותר שלנו והם עובדים קשה. התחלנו כחודש לפני המשחק האירופי הראשון שלנו ואנחנו צריכים להגן על חלק מהשחקנים בחלק הזה של העונה, כל הדברים האלה נמצאים בראש שלנו כדי להכין אותם למשחקים הראשונים".

איביץ' המשיך וסיפר: "למאמן טוב יותר אם הוא מכיר את המנטליות של הקבוצה, שחקנים בקבוצה, מבנה המועדון והמטרות אבל ברור שאני לא חושב על העבר אלא על עכשיו, על מחר ועל העתיד. יש לנו הרבה עבודה, אנחנו צריכים להשתפר בכל החלקים של המשחק. מחר יש לנו אימון אחרון פה, לאחר מכן אנחנו צריכים לחזור ולהכין את עצמנו למשחק הרשמי הראשון נגד נתניה. יהיה לנו זמן להתכונן לזה ולאחר מכן מחכה לנו אירופה. יש הרבה דברים לעשות עד שני משחקים האלה".