הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רק מחצית מבעלי המנויים של באר שבע חידשו

צפו בתקציר משחק האימון של האדומים. חמד קיבל תכנית אימונים, בכורתו תדחה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.07.22 - 06:10

תגיות: ליגת העל

בהפועל ב"ש הכינו תוכנית מקצועית שונה לחלוץ הרכש תומר חמד, שלא שותף במשחק ההכנה הראשונה במחנה האימונים בפולין מול וולנטרי הרומנית. חמד לא ישחק גם היום (רביעי), נגד ויסלה קראקוב, כמו גם מיגל ויטור שיערכו אימון בצד. מי שישוב לשחק אחרי שאתמול לא שותף הוא רמזי ספורי.

במועדון היו מרוצים מהיכולת במשחק אתמול, כשביחס למשחק ראשון ואחרי אימונים בקצב גבוה, השחקנים הציגו יכולת גבוהה. נתי אסקיאס שיצא למחנה ואמור להיות מושאל להפועל רמה"ש מהלאומית, הציג יכולת גבוהה עם שער ובישול. המנכ"ל גיא פרימור נחת בערב בפולין וינסה מהמחנה לקדם צירוף שני זרים חדשים, ובמקביל למצוא פתרונות לאלטון אקולטסה ודוידה פטרוצ'י, שמחזיקים בחוזים לעונה הבאה ויתבקשו לחזור לארץ ב-13.7.

בינתיים, אוהדי ב"ש לא מסתערים על המינויים לעונה הקרובה. צירופו של תומר חמד האיץ מעט את המכירה, אבל ביחס למכבי חיפה ומכבי ת"א, בהן הייתה התנפלות על המנויים, הביקוש נמוך יותר. בב"ש כרגע מדובר רק בכמחצית מבעלי המינוי שחידשו גם לעונה הקרובה. "הקהל לא יאכזב אותנו ויהיה איתנו בטרנר" בטוחים בב"ש,"האוהדים יודעים שאנחנו ממשיכים לחפש חיזוק משמעותי, כדי להתחרות העונה על התואר ולהגיע רחוק גם באירופה".