הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בדרך לקאמבק? הפועל באר שבע בוחנת את צירוף מיכאל אוחנה

פרסום ראשון: הקשר שסיים את חוזהו בבית"ר עשוי לשוב לקדנציה שנייה בנגב, זאת אחרי ששיחק למשך שלוש שנים בשורות האדומים. בתוך כך, במועדון לא התרגשו מה-1:0 לוויסלה קראקוב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.07.22 - 07:25

הקושי במציאת זרים והעובדה שאליניב ברדה עדיין מחפש חיזוק לחלק הקדמי, הובילה בימים האחרונים לשיחות על חזרה אפשרית של מיכאל אוחנה לנגב, כך נודע לערוץ הספורט.

אוחנה, שנרכש על ידי אלונה ברקת מאשדוד תמורת מיליון וחצי יורו והשאלת דן ביטון לשנתיים, הפך לשחקן חופשי בתחילת החודש שעבר לאחר שבית"ר לא מימשה את האופציה שהיתה לה על הקשר.

אם יגיע לבירת הנגב, אוחנה ישוב לקדנציה שנייה אחרי שנמכר לבית"ר תמורת סכום שהוערך ב-8 מיליון שקלים. אוהדי באר שבע מאוד מעריכים את הקשר, שאומנם עבר פציעות לא פשוטות אבל כשהוא בריא הוא אחד השחקנים הטובים בליגה.

בתוך כך, בבאר שבע לא התרגשו מההפסד 1:0 לוויסלה קראקוב אתמול (רביעי) במחנה אימון. מצד אחד, אליניב ברדה היה מרוצה שכל השחקנים סיימו את המשחק בריאים. אך מצד שני, המאמן לא אהב את השער שספגו חניכיו במחצית הראשונה אחרי הירדמות מצד שחקני ההגנה. במחצית השניה, עם הכניסה של דור מיכה ורמזי ספורי, האדומים כבר נראו טוב יותר ורק בזכות יכולת טובה של שוער היריבה, באר שבע לא כבשה.