הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מאמצים להכשיר את כהן ומשפתי לאולימפיאקוס

בחיפה סבורים כי השוערים יעמדו לרשותו של בכר. אימון בכורה לפיירו וקורנו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.07.22 - 07:44

מכבי חיפה נחתה אמש (רביעי) בהולנד וישנה לילה ראשון במחנה האימון במירלו. היום תחל הקבוצה להתאמן, כשעבור פרנטדזי פיירו ופייר קורנו יהיה זה אימון בכורה.

השניים, שפגשו את השחקנים אמש, יצטרכו בתוך פחות משבועיים להיכנס לעניינים מבחינה חברתית ומקצועית שכן כבר ב-20.7 מצפה לירוקים המפגש הראשון נגד אולימפיאקוס. בקבוצה אמרו: "ניתן לפיירו וקורנו את הזמן שלהם, מדובר בשחקנים מצוינים שיצטרכו להתאקלם. יש לא מעט דוברי צרפתית ולשם כך המחנה נועד".

בתוך כך, באלופה הישראלית ישימו דגש על כשירותם של צמד השוערים, ג'וש כהן ורועי משפתי לקראת צמד המפגשים נגד אולימפיאקוס. כזכור, כהן נפצע בכתפו במשחק נגד הפועל באר וזכה לדקות במשחקי ההכנה נגד הפועל עפולה ובני ריינה, אך אינו כשיר במאת האחוזים. לעומת זאת, משפתי טרם שב לאימונים לאחר שנפצע במפשעה במשחק הליגה נגד מכבי נתניה והוא צפוי לחזור להתאמן בימים הקרובים. במועדון מעריכים שהשניים יהיו כשירים עד להתמודדות מול אולימפיאקוס.

בתוך כך, בעוד רוב הסגל של מכבי חיפה סגור לקראת העונה הקרובה, נהוראי יפרח ועילאי חג'ג' הצעירים ינסו להרשים את ברק בכר והצוות המקצועי ולהשיג מקום בקאדר של האלופה. יפרח הגיע היישר מאליפות אירופה לנוער ולא זכה למנוחה, בעוד חג'ג' הרשים במשחקי ההכנה של מכבי חיפה ולכן הוחלט להטיסו למחנה על מנת לאפשר לבכר להתרשם ממנו.