הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

באר שבע פנתה לקשר גליביצה, דמיאן קדזיור

הקבוצה הציעה 500 אלף יורו ומוכנה להעניק חוזה ל-3 שנים

תומר לוי
תומר לוי  03.08.22 - 20:22

(התקציר באדיבות ספורט1)

הפועל באר שבע ממשיכה לחפש אחר החיזוק הבא. הקבוצה מבירת הנגב מעוניינת בקשר דמיאן קדזיור (30), ואף פנתה לקבוצתו הפולנית, פיאסט גליביצה, עם הצעה על סך 500 אלף יורו עבור שירותיו.

באר שבע מוכנה להעניק לקדזיור חוזה שיימשך לשלוש השנים הקרובות. עם זאת, בפולין טוענים שהשחקן עצמו לא ממהר לעבור לישראל, כשגם פורטונה סיטארד ההולנדית התעניינה בו.

קדזיור הוא קשר כנף שמשחק בעיקר בצד ימין, אבל מסוגל לשחק גם באמצע או בצד שמאל. הוא החל את הקריירה שלו ביאגילונינה ביאליסטוק ועבר בהשאלות במספר קבוצות פולניות קטנות. ב-2017 שיחק הקשר בגורניק זאבז'ה ולאחר מכן מכן בילה שנתיים מוצלחות בדינמו זאגרב מקרואטיה. קדזיור עבר ב-2020 לאייבר הספרדית, אבל לא התאקלם אחרי 6 הופעות בלבד והחליט לחזור למולדתו.

אחרי עוד קדנציה לא מוצלחת באלניאספור, השחקן התבלט במדי פיאסט גילביצה, שם כבש 6 שערים ובישל 8 ב-33 משחקים בעונה החולפת. קזדיור בן ה-30 רשם שש הופעות במדי נבחרת פולין, ואפילו הבקיע שער אחד מול נבחרת ישראל (0:4) במוקדמות יורו 2020.

בשבועות האחרונים קדזיור בן ה-30 סבל מפציעה בקרסולו, אך כעת הוא מתקרב לחזרה. לאחרונה לך פוזנן ניהלה שיחות מול גליביצה באשר אליו, אלא ששלוש הצעותיה נדחו. בהצעתה האחרונה הקבוצה מפוזנן הציעה 350 אלף יורו, הצעה שלא התקרבה לדרישות קבוצתו הנוכחית.