הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמית: הושגה פשרה בין בית"ר והמשטרה

הצדדים סיכמו על מתווה, שבמסגרתו ישולמו 5 מיליון ש"ח במזומן, בעוד 5 מיליון ש"ח יחולקו ל-24 תשלומים. בנוסף, ישועבדו זכויות השידור. המכשול שנותר: עניין ההלוואה. כל הפרטים בפנים

תומר לוי
תומר לוי  04.08.22 - 17:05

יש הסכמות. בית"ר ירושלים והמשטרה הגיעו להסכמות בנוגע לדמי הערבות שיצטרך לשלם ברק אברמוב, שרוצה להפוך לבעלי הקבוצה מהבירה. לאחר הדיון אמש (רביעי) קיבלו הצדדים זמן נוסף להגיע לפשרה עד 11:00 היום, ובסופו של דבר הם גם הגיעו להסכם, שאושר על ידי השופט טל ענר.

על פי המתווה, 5 מיליון ש"ח ישולמו במזומן, בעוד 5 מיליון ש"ח נוספים יחולקו ל-24 תשלומים שווים החל מספטמבר 2023. בנוסף, יהיה שעבוד על זכויות השידור והקניין הרוחני. כל הכספים יועברו ליחידת החילוט. המתווה הוא ניצחון גדול עבור בית"ר, וספציפית עבור הנאמן עו"ד יצחק יונגר, המנכ"ל מוני ברוש והחשב חיים נבון - שעבדו ללא לאות למען המטרה.

לאחר שהגיעה ההסכמה סופית מכל הצדדים, כולל מברק אברמוב עצמו, נותר כעת מכשול אחד כדי להפוך את העברת הבעלות לרשמית: עניין ההלוואה. בשלב זה מנסים במועדון לגייס הלוואה של 10 מיליון שקלים לטובת אברמוב.

שלושת הדברים שהפרידו בין אברמוב לעסקה היו מכירת בני יהודה, דרישות המשטרה וההלוואה. כעת נראה ששתי הבעיות הראשונות נפתרו וההלוואה היא הדבר האחרון שנותר לפתור. בשלב זה ישנם מגעים עם כמה גופים לקבלת ההלוואה ובמועדון מאמינים שזה ייפתר בתוך מספר ימים.