הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בהפועל חיפה יתכנסו: זרים ישוחררו?

הצוות המקצועי ידון בעתידם של שטיגליץ, מירון ומוצפאן. ניקולסקו יגיע?

הדר יעקבי
הדר יעקבי  04.08.22 - 11:27

אמנם מדובר עדיין בגביע הטוטו, וחלפו רק שני משחקים במסגרת המפעל, אבל הפועל חיפה נראית רע. אפילו רע מאוד. אחרי ההפסד במחזור הפתיחה של המפעל לסכנין, החבורה של ניר קלינגר ספגה אתמול (רביעי) 3:1 לא נעים מהעולה החדשה בני ריינה באיצטדיון גרין.

בבוקר שאחרי, בקריית חיים כבר חושבים על אפשרות לשחרר שחקנים וההחלטה תתקבל בימים הקרובים. הערב הצוות המקצועי ייתכנס, כשיש 3 זרים מתנדנדים: הבלם הרומני, אנדריי מירון, המגן דינו שטגילץ וקשר הכנף המולדבי ניקיטה מוצפאן. מי שיוחלט שלא מתאים ינסו להגיע להבנות לגבי שיחרור שלו מהקבוצה יחד עם הסוכנים

כידוע, בקיץ החולף נעשתה השקעה גדולה בבניית הסגל והמצב הנוכחי מדאיג מאוד את ראשי המועדון. מי שחזר לרשימה של הפועל חיפה בעקבות כך הוא יון ניקולסקו ששיחק כזכור בעונה החולפת במכבי פתח תקווה אליה הושאל מקבוצתו דונייסקה סטראדה הסלובקית.

בגזרת גיא מזרחי, המגן צפוי להצטרף בהשאלה אבל כדי להחתים אותו יש צורך לשחרר שחקן. כרגע, במועדון מאמינים ששלושה או ארבעה שחקנים ישוחררו: "קיבלנו כאפה אתמול. אנחנו נראים זוועה".

גורם במועדון סיפר: "שחקנים פה מרוויחים שכר לא נורמלי ולא נותנים בעבורו תמורה. זה נראה אחרת באימונים, אבל מגיעים למשחק ומשהו משתנה באופי. לפחות זה קרה עכשיו ולא בליגה, יש עוד זמן לתקן אבל אף אחד לא חסין - לא ישראלים ולא זרים".