הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפנים לפלייאוף: בכר יבצע רוטציה בלימסול

אצילי, אבו פאני וצ'יבוטה בתמונת ה-11 של מכבי חיפה, חזיזה לא צפוי לשחק

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.08.22 - 07:52

(התקציר באדיבות ספורט1)

במכבי חיפה היו מרוצים מאוד ביממה שאחרי הניצחון הגדול על אפולון לימסול במוקדמות ליגת האלופות. המאמן ברק בכר, כהרגלו, לא הוריד את השחקנים לקרקע ובשבת יחלו ההכנות לקראת הגומלין, שאליו הירוקים מגיעים עם מקדמה מבטיחה מאוד של 0:4.

דולב חזיזה שסוחב שני כרטיסים צהובים מהמפגשים נגד אולימפיאקוס, לא צפוי לקחת חלק במשחק בקפריסין, שכן כרטיס נוסף יגרום להיעדרותו מהמשחק הראשון בפלייאוף, שיהיה ככל הנראה נגד הכוכב האדום בלגרד.

המאמן הצהיר לאחר המשחק במסיבת העיתונאים, כי מכבי חיפה תגיע לגומלין בצורה רצינית ודרוכה, אבל לכולם ברור שזאת הזדמנות עבורו לבצע חלוקת דקות ועומס. המאמן צפוי לבצע רוטציה בהרכב, אם כי עדיין לא ברור עד כמה עמוקה היא תהיה.

בכל מקרה, יהיו שינויים משני המשחקים האחרונים כאשר עומר אצילי, מוחמד אבו פאני ומאוויס צ'יבוטה, שעלו ברביעי מהספסל, נמצאים בתמונת ה-11, כמו גם ניקיטה רוקאביצה, סאן מנחם ושחקנים נוספים.

בתוך כך, בן שהר שב בהדרגה לאימונים עם הקבוצה. לגבי מחמוד ג'אבר, עדיין לא ברור מתי הוא יהיה כשיר לחזור לאימונים, ובמועדון עוקבים בדריכות אחר קצב החלמתו של הקשר. הקפריסאים הקצו 2,000 כרטיסים לאוהדי מכבי חיפה, ועל אף שההתמודדות כמעט והוכרעה בזכות התוצאה בסמי עופר, מעריכים במועדון שכ-2,000 אוהדים אכן יגיעו לאצטדיון ה-GSP.